Naujos rubrikos „IT RYTAS“ draugas → 

Informacinių technologijų panaudojimas versle jau seniai ne prabanga, o tiesiog neišvengiama būtinybė. IT šiandien – ne tik verslo informacijos infrastruktūra bei jos valdymas, tačiau dažnai ir tinkamiausia priemonė ir investicija verslui augti bei kurti didesnę pridėtinę vertę. Investuodamos į IT sprendimus organizacijos vis dar nepakankamai rūpinasi informacijos sauga bei ne visuomet yra tinkamai pasiruošusios apsisaugoti nuo kibernetinėje erdvėje vykstančių nusikaltimų.
Globalios prognozės žada eksponentiškai augantį žalingo kodo plitimą internete bei didėjantį nusikaltimų interneto erdvėje kiekį bei įvairovę.
„Cyberoam technologies“ – viena sparčiausiai augančių pasaulyje kompanijų tinklo saugumo srityje – pristatė naujos kartos „NG serijos“ įrenginius, skirtus apsaugoti kompanijų tinklus našiausiomis šiai dienai technologijomis.

Seminaro turinys:

  • informacinių technologijų saugos situaciją bei prognozes 2013 metams;
  • ką siūlo kompanija „Cyberoam“?
  • „Cyberoam“ unifikuoto tinklo perimetro saugumo sprendimai;
  • „Cyberoam“ nauja NG serija – kas naujo, kas išskirtinio?

Seminarą veda:

valentukevicius

JUSTINAS VALENTUKEVIČIUS – „Cyberoam technologies“ atstovas Baltijos šalims. 7 metai patirties dirbant informacinių technologijų srityje, didžiausiose Lietuvos bei Latvijos IT kompanijose. Justinas Valentukevičius yra baigęs Vilniaus Universiteto Fizikos fakulteto Moderniųjų technologijų vadybos studijas.