fbpx

Seminaro organizatorius:

Kauno LEZ

ES_logo

 

 

 

Eksportas yra labai svarbi tarptautinės prekybos dalis. Lietuviškų vaistų ir maisto papildų gamintoja Aconitum žinodama šį faktą, savo produkciją pradėjo eksportuoti dar 2006 m. Teisingi sprendimai netruko pateikti savo rezultatų: 2008, 2009 ir 2010 metais pelnomi tris aukso medaliai, daugkartinis„Inovacijų prizų“ pripažinimas, Žinių ekonomikos įmonės titulas ir treti metai iš eilės „Metų eksportuotojo“ įvertinimas, kuri teikia Pramonės Amatų Rūmų atstovai. Tai daug ką pasakanti įvertinimų  dalis, kuri savo verslo sėkmė gali pagrįsti Aconitum įmonė.

Kaip visa tai pavyksta ir nuo ko priklauso ši unikali verslo sėkmė? Kaip ją įtakojo Aconitum sprendimas vystyti veiklą Kauno LEZ bei kokios kitos priežastys, kad vaistų gamybos verslas turi tokį pasisekimą? Visa tai ir dar daugiau, remiantis patirtimi vienos iš vaistų ir maisto papildų gamybos lyderių Lietuvoje.

Seminaro turinys:

  • Vaistų gamybos pristatymas;
  • Verslo procesai vaistų gamyboje;
  • Aconitum veikla ir eksporto sėkmės faktoriai, investavimo į Kauno LEZ įtaka.

Seminarą veda:


akramasLAIMIS AKRAMAS
 – farmakologas, „Aconitum“ plėtros vadovas ir akcininkas, vaistinių augalų tyrėjas. Pirmosios homeopatinių vaistų gamybos įmonės vienas įkūrėjų Lietuvoje.