Tradicinės projektų valdymo metodikos remiasi lietuvių liaudies patarlės „devynis kartus atmatuok ir tik dešimtą kartą kirpk“ principu. Jos fokusuojasi ties detaliu projekto planavimu, darydamos prielaidą, jog geras planas ir besąlygiškas jo sekimas padės sėkmingai įgyvendinti projektą.

O ką daryti, jei Jūsų verslo poreikiai keičiasi greičiau nei įmanoma suplanuoti ir įvykdyti projektą? Ką daryti, jeigu klientai ateina su idėja ir projektas yra ją išvystyti (juk plano detalaus nepasirašysi, kol idėja nėra išanalizuota)? Kitaip tariant – kaip suvaldyti projektus šiandieniame pasaulyje, kuris keičiasi greičiau nei mes spėtume „devynis kartus pamatuoti“?

Agile projektų valdymo metodai plačiai naudojami pasaulyje IT ir kitų sričių projektams valdyti. Jie efektyviai palaiko šiandienos greitai besikeičiančių verslo poreikių įgyvendinimą, tačiau Lietuvoje daugeliui projektų vadovų jie vis dar yra naujiena.

Seminaro turinys:

  • kaip tradiciškai valdomi projektai ir kokias problemas tai sukelia greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje?
  • kaip Agile projektų valdymas leidžia būti lankstiems ir suvaldyti projektą?
  • kodėl Agile projektų valdymas yra efektyvesnis?
  • nuo ko pradėti, norint pritaikyti Agile projektų valdymo metodiką savo projekte?

Seminarą veda: 

adomauskasVAIDAS ADOMAUSKAS – Technologijų direktorius (CTO) ir partneris, WoraPay Inc. Agile evangelistas Lietuvoje. Ilgametė patirtis diegiant ir naudojant Agile metodikas efektyvinti IT gamybos skyriaus ir visos įmonės veiklą. Agile projektų valdymo konsultacijos ir mokymai IT (ir ne tik) įmonėms (atsiliepimai ir rekomendacijos). Nuolatinis seminarų ir konferencijų pranešėjas (pranešimų skaidrės ir video), www.agilecoach.lt blogo autorius, asociacijos „Agile Lietuva“ prezidentas. Įmonėje „Adform“ Vaidas buvo pokyčio iniciatoriaus, Agile ir Lean metodikų naudojimo treneris. Jis dirbo produkto vadovu (produkto šeimininku) atsakingu už vieno iš pagrindinių įmonės produktų vystymą. „Adform“ 2012 metais pateko į geriausių Rytų ir Centrinės Europos darbdavių dešimtuką. Ne paslaptis, jog prie to prisidėjo nuolatinis Agile ir Lean metodikų naudojimas. Prieš grįždamas į Lietuvą Vaidas įdiegė Scrum kompanijoje Lavasoft (Švedija). Vaidas yra Lietuvos projektų valdymo asociacijos (LPVA) narys, sertifikuotas Scrum profesionalas (CSP), sertifikuotas Scrum meistras (CSM) ir sertifikuotas Scrum produkto šeimininkas (CSPO), dėsto „Agile projektų valdymas naudojant Scrum“ kursą Vilniaus universitete.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsidėkite produktą į krepšelį
ir užbaikite pirkimą

 

Jei jau pirkote šį seminarą, prisijunkite ir pamatysite VIDEO šiame puslapyje