5 laida: Kodėl Calsberg pasirinko lietuvį? Kur pirkti kedus? Neįprastas baldų prekybos modelis

Laidos herojai:

Rolandas Viršilas – UAB “Švyturys – Utenos alus” generalinis direktorius. Kodėl Calsberg koncernas pasirinko lietuvį valdyti savo Pabaltijo gamyklas ? Dėl ko konkuruojančios bendrovės buvo priverstos susitarti? Ką reiškia vienu metu, būti keletos įmonių vadovu? Ir kaip su tais milteliais, iš kurių, neva, gaminamas alus ?

Juras Vėželis – UAB “Sportland LT” vadovas, vadovauja mažmeniniam laisvalaikio ir sporto prekių parduotuvių tinklui Lietuvoje. Apie Juro patirtis dirbant SIEMENS arenos vadovu, apie tai, ką galima iš kitų sričių atsinešti į šiandien einamas pareigas ir apie tai, kur pigiau pirkti kedus ?

Pijus Makarevičius – Baldai1.lt savininkas. Tai vienas sekmingiausių baldų prekybos internetu projektų, sparčiai augantis ir išbandantis naujas rinkas Europoje. Savotiški sprendimai ir tikėjimas, kad klientais reikia pasitikėti – atnešė sėkmę. PROTO INDUSTRIJA- laida apie lietuviškus protus ir bepročius, gerąja to žodžio prasme.

PROTO INDUSTRIJA

Laida nagrinėja verslo įmones, blog’erius, efektyvius, nestandartiškai mastančius ir kūribingus žmones.

Laidos tikslas – kurti kokybišką internetini turinį, turtinti save ir savo sekėjus, nagrinėjant išskirtinių žmonių sėkmes ir nesėkmes.

PRENUMERUOKITE laidos kanalą Youtube https://www.youtube.com
Sekite laidą Facebook’e https://www.facebook.com/protoindustrija
Turintys klausimų ir pasiūlymų, rašykite: info@protoindustrija.lt