Pats pritaikyk savo el. verslo svetainę Google paieškai – SEO


untitled-1

Gaukite 50% nuolaidą savo tinklalapiui!

Verslą, kuris elektroninėje erdvėje pasiekia maksimalius rezultatus, nuo kitų skiria daug faktorių. Esminis iš jų yra internetinio puslapio pritaikymas paieškos sistemoms (SEO). Seminaro metu paprastais žodžiais ir be mistifikavimo bus aptarta keletas paprastų patobulinimų el. verslams, leidžiančių per trumpą laiką padidinti lankytojų srautą iš organinės Google paieškos. Interneto tinklapio savininkai ilgai negalvodami turėtų susidomėti tuo ir kuo skubiau „optimizuotis“. Kuo anksčiau Jūsų interneto svetainė bus optimizuota, tuo greičiau pradės plūsti lankytojai ir (DĖMESIO!) tuo sunkiau bus Jūsų konkurentams išstumti optimizuotą tinklapį iš Google paieškos rezultatų pirmojo puslapio.

Seminaras skirtas el. parduotuvių rinkodarininkams ir IT specialistams. Jame trumpai bus aptarti kertiniai el. parduotuvių sėkmės SEO srityje kriterijai. Turėsime tik vieną valandą laiko, todėl nebus galimybės aiškinti kas yra SEO ir su kuo tai valgoma. Esmė bus išguldyta trumpai drūtai ir nevyniojant į vatą. Seminaras labai naudingas el. parduotuvių rinkodarininkams, smalsiems savininkams ir IT specialistams. Seminaro metu iš esmės bus nagrinėjami tik kertiniai vidinio (on-site) SEO aspektai.

Seminaro turinys:

  • Kodėl svarbu išmanyti SEO?
  • Kas tai yra SEO ir kam tai reikalinga?
  • Kaip veikia internetinio puslapio pritaikymas paieškos sistemoms?

el. komercija ir interneto rinkodara
Seminarą veda:

sapranavicius

VLADAS SAPRANAVIČIUS – jau 15 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė  tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Beneliukse ir JAV. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą  Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje  mokykloje. Seminarus ir dirbtuves interneto  rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas “E-komercija” Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje.
700X125 E- KOMERC