Dažniausios pardavėjų klaidos. Profesionalumas slypi detalėse! (17,99 Eur)

Kaip išvengti klaidų, kurias daro dauguma pardavėjų?

Pardavimų veikla panaši į žirgų lenktynes. Lenktynėse pirmasis žirgas laimi tik „puse snukio“, o jo prizinis fondas kelis kartus viršija antrosios vietos laimėjimą.

Taip ir pardavimuose…Geri pardavėjai išsiskiria tik tam tikromis detalėmis, jie kažką daro kitaip, ko nedaro prastesnius rezultatus turintys pardavėjai. Užtenka pakeisti kelis niuansus, ištaisyti kelias pagrindines klaidas ir rezultatai gali išaugti net kelis kartus!

Seminaro metu konsultantė pasidalins efektyviais ir praktiškais patarimais, kurie padės geriau suprasti pardavimų veiklą, kliento poreikius bei norus, aptars pagrindines pardavėjų daromas klaidas ir pateiks rekomendacijas jų pašalinimui.

Seminaro turinys:

  • Kas yra pardavimas? Ar suprantu pardavimo veiklos esmę?
  • Kokias klaidas reikia pašalinti, kad padidėtų susitarimų susitikti skaičius?
  • Kokios pardavėjų klaidos susitikimo metu turi lemiamos įtakos sandorių sudarymui?
  • Praktiški patarimai klaidų ištaisymui bei prevencijai.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

58 min.
KainaSEMINARO
KAINA

17,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

Apie lektorę

jasinskiene

VIRGINIJA SINICKIENĖ – verslo praktikė, profesionalaus pardavimo, pardavimų valdymo, klientų aptarnavimo, veiklos valdymo srities ekspertė. Ji turi 12 metų praktinės pardavimo, 6 metų vadovavimo patirtį turizmo, draudimo, mokymų organizavimo ir vedimo versle. 5 metus Virginija dirbo pardavimų vadybininke ir direktorės pavaduotoja turizmo bendrovėje, 4 metus vadovavo pardavėjų komandai vienoje iš lyderiaujančių draudimo bendrovių, mokymus veda ir konsultuoja nuo 2007 m.
Virginija daug dirba ugdydama vadovus ir pardavėjus realiose darbinėse situacijose, todėl jos mokymai labai lengvai praktiškai pritaikomi bei efektyvūs.