fbpx

Šis mūsų tiesioginis susitikimas virtualioje erdvėje – tai maža diskusija, skirta paskatinti vadovus pagalvoti, kokį poveikį darbe mes darome vieni kitiems, kaip mes tobulėjame ir ugdomės, ką jaučia įmonių ar organizacijų tikslus įgyvendinantys darbuotojai, kai jiems taikomos vienokios ar kitokios skatinimo efektyviau dirbti priemonės.

Transliaciją pristato:

apkirptas

Šiuolaikiniai mokslininkai ir praktikai sutinka, kad vadovas turi būti įvairiapusė asmenybė, gebanti ugdytis ir ugdyti kitus, atpažįstanti savo ir darbuotojų stipriąsias ir tobulintinas puses bei, atsižvelgdama į turimus gebėjimus ir motyvaciją dirbti, sugebanti parinkti efektyviausias poveikio priemones.

Vis dėl to, būti geru vadovu nėra lengva.

Juk dauguma mūsų kažkada buvome darbuotojais, kurie laukdavo vadovo nurodymų, paaiškinimų ar pamokymų, pokalbio prie kavos puodelio ar pagyrimo už gerai atliktą darbą.

Ar visi Jūsų sutikti vadovai elgėsi su Jumis teisingai? Kaip vertinote vadovo klaidas? Kokiais atvejais vadovo elgesys Jums padarė didžiausią poveikį, skatino norą dirbti ir ugdė Jus, kaip asmenybę, o kokiais atvejais Jūs jautėte nusivylimą ir nepasitenkinimą? Kokiu vadovo elgesiu džiaugėtės, o dėl kokio liūdėjote?

Susitikome pokalbiui apie tai, kaip būti geru vadovu ir kaip dirbti su skirtingus gebėjimus bei motyvaciją turinčiais darbuotojais, kaip bendrauti su tais, kurie „nieko nenori“ arba tais, kurie nori ir gali, bet nedaro. Taip pat kalbėsime apie bendravimo ypatumus su puikiais darbuotojais, kurie lyg ir nereikalauja dėmesio – jie tiesiog dirba ir dirba gerai.

Seminaro turinys:

  • P. Hersey ir K. Blanchard situacinio vadovavimo modelis vadovo ir darbuotojo akimis;
  • Trumpai apie vadovo ir darbuotojo santykius ir bendravimo psichologiją;
  • Darbuotojų kompetencijos ir motyvacijos ypatumai bei vadovo elgesys konkrečiose situacijose;
  • Vadovo asmenybė, jo pasitikėjimas savimi ir darbuotojais bei situacinio vadovavimo taikymo specifika praktiškai;
  • Žiūrovų klausimai ir jų aptarimas.

Seminarą veda:

dikciene

VEGA DIKČIENĖ – psichologė ekspertė, koučingo specialistė, NLP meistrė, UAB „Talentų namai“ mokymo projektų vadovė ir partnerė, turinti daugiau nei 20 metų praktinių mokymų ir konsultavimo patirtį personalo vadybos, darbuotojų ugdymo pardavimų, efektyvaus bendravimo, streso ir konfliktų, sudėtingų situacijų valdymo bei viešo kalbėjimo srityse.

Per dvidešimt metų Vega yra sukaupusi ekspertinę patirtį konsultuodama įvairias įmones ir organizacijas personalo valdymo, darbuotojų kompetencijų ugdymo, švietimo sistemos darbuotojų mokymo bei verslo vystymo srityse. Ekspertė yra ypatingai gerai vertinama klientų už profesionalumą, atsakingą ir kokybišką darbą bei gebėjimą įsigilinti į klientų poreikius ir veiklos specifiką.

Vegos vedami mokymai yra palaikantys gerą nuotaiką, praktiniai ir kupini tikslingai parinktų užduočių – tai motyvuojantys mokymai, didinantys pasitikėjimą savimi, skatinantys tobulėjimą, mokantys, kaip saugiai „išeiti iš komforto zonos“ ir ieškoti efektyvesnių sprendimų. Atskaitos tašku, rengiant ugdymo programas ir konsultuojant, Vegai visada yra rezultatas, kurio tikisi įmonė ar individualus asmuo.

 

SEMINARO VIDEO

Norint peržiūrėti, įsigykite WEBseminarai narystę

ĮSIGYTI ČIA

Jei turite narystę, prisijunkite žemiau ir pamatysite VIDEO