TOMAS GIRDZIJAUSKAS – Išskirtinis seminarų paketas (87 Eur)


Pažink vieną geriausių šių dienų lektorių!

Aktualios temos, gili analizė, praktiniai patarimai – kertiniai raktažodžiai, kurie apibūdina Tomą Girdzijauską. Visų dėmesį pritraukiantis lektorius, kuris kalba tiesiai ir šviesiai apie tai, kas svarbiausia, paliesdamas pamatines temas ir suprantamai jas paaiškindamas. Visa tai, ką privalome visi savyje atpažinti, pažadinti, išskleisti.

Seminarai

Juris-Belte-play-213x120 „Vyrų ir moterų bendravimo ABC“
8 €
Juris-Belte-play-213x120 „Kaip kalbėti apie kitus žmones“
17,99 €
Juris-Belte-play-213x120 „Vyrams apie moteris“
17,99 €
Juris-Belte-play-213x120 „Žodžių Galia“
41,99 €
Juris-Belte-play-213x120 „Pasitikėjimas savimi“
41,99 €
Juris-Belte-play-213x120 „Moterims apie vyrus“
13 €

Unikalumas. Tai yra išskirtinis seminarų rinkinys, paliečiantis giliausias žmogaus psichologijos erdves. Unikaliu jį daro tai, kad lektorius Tomas Girdzijauskas yra dedikavęs visą savo gyvenimą psichologijos mokslui ir pačių giliausių žmogaus asmenybės kampelių nagrinėjimui. Seminaruose yra pateikiami išgryninti, universalūs ir nekintantys principai.

Išsamumas. Lektoriaus profesionalumas ypač išryškėja, kai iš pirmo žvilgsnio akivaizdžius dalykus jis paaiškina kitaip, susiedamas daug skirtingų šaltinių iš skirtingų erų ir taip atskleisdamas skirtingas vienos reiškinio interpretacijas.

Praktiškumas. Be gilinimosi į senovės ir šių laikų autorių darbų išvadas ir naudingos medžiagos pateikimo, Tomas taip pat siūlo unikalius praktinius patarimus, kuriuos galima taikyti čia ir dabar.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

18 val. 20 min.
KainaSEMINARO
KAINA

87 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

 

mygtukas 2

Seminarą veda:

girdzijauskas

TOMAS GIRDZIJAUSKAS – populiariausias tarp lankytojų, abejingų nepaliekantis ir gyvenimus keičiantis į teisingą pusę.

  • lektorius eruditas, gebantis itin senas, gilias ir sudėtingas žinias perkelti į modernų gyvenimą, perpasakoti amžinas tiesas mums suprantamu būdu.
  • sukauptos lektoriaus žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose Tomas plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą;
  • sugebėjimas surasti ir atpažinti kokybiškų žinių grynuolius, koncentruotas informacijos oazes, greitai analizuoti ir sintezuoti žinias bei jas tikslingai perteikti aiškia, suprantama kalba – akivaizdžiai pati stipriausia Tomo saviraiškos sritis bei pašaukimas. Išmintis ir entuziazmas jo žodžiuose įkvepia, priverčia giliai susimąstyti ir keičia žmonių gyvenimus.

Atsiliepimai apie lektorių:

„Nepaprastai savitas Tomo stilius. Jis prikausto auditorijos dėmesį ir be dabar taip tarp lektorių madingų šou elementų ir triukų. Autentiškas ir nuoširdus, gerbia kiekvieną klausytoją, net ir į kvailiausią klausimą atsako be ironijos ar pašaipos. Žavi didžiulė Tomo pagarba auditorijai ir akivaizdus troškimas dalintis, įkvėpti, padėti.“

– Jurga S.

Tomas Girdzijauskas – labiausiai ieškomas lektorius mokymai.cv.lt elektroninėje mokymų pardavimų sistemoje.

-Andrius T. 

Gerb. Tomai, Žaviuosi Jumis, Jūsų puikia iškalba, seminarų temomis, kurios taip reikalingos šiandieninei visuomenei. Jūs esate nuo senų laikų man pažįstamas, stebiu Jūsų eleganciją ir elitiškumą, siejamą su bendravimo etikos ir etiketo žinojimu bei dvasine praktika. Tai puiku. Sėkmės Jums.

-Stasė M.

mygtukas 2