Paslaugų užsisakymo taisyklės

Kokias paslaugas galima pirkti?

WEBseminarai.lt už nustatytą mokestį suteikia teisę peržiūrėti užsisakomus įrašus ar transliacijas.
WEBseminarai.lt nepardavinėja įrašų kopijų ir neperleidžia įrašų nuosavybės.
Parduodamas ne įrašas, o jo peržiūra per nustatytą laikotarpį, kuris yra nurodytas kiekvieno seminaro ar seminarų paketo aprašyme.
Vienas prisijungimo kodas (vienas seminaras ar seminarų paketas) suteikia galimybę stebėti vaizdo seminarus vienam asmeniui.

DĖMESIO!!!
Jeigu vieną prisijungimo kodą naudos daugiau nei vienas žmogus, WEBseminarai.lt pasilieka teisę nutraukti paslaugos tiekimą ir apie tai pranešti užsakovui. Tokiu atveju pinigai nėra gražinami ir paslaugos tiekimas nebe atnaujinamas iki bus sutarta kitaip.

 

Paslaugų užsisakymo schema

1. Paspauskite pasirinktos paslaugos pirkimo mygtuką;
2. Įvykdykite pinigų pervedimą taip, kaip nurodo Mokėjimai.lt (PaySera.lt) sistema;
3. Į savo el. paštą tuomet gausite patvirtinimą, kad apmokėjimas užfiksuotas;
4. Greitu metu gausite dar vieną laišką į savo el.paštą, kuriame bus nuoroda ir prisijungimo duomenys – su jais galėsite stebėti užsakytą seminarą, seminarų paketą ar tiesioginę transliaciją;
5. Seminaro vaizdo įrašą ar transliaciją galite žiūrėti pasirinktu, Jums patogiu metu, per suteiktą prisijungimo kodo galiojimo laikotarpį, nepriklausomai nuo sustabdymų kiekio ir/ar pertraukų.

 

Prisijungimo kodų siuntimas ir galiojimo laikas

– Jeigu perkate vieno įrašo peržiūrą, seminaro Prisijungimo duomenys (kodas) galios 7 dienas, skaičiuojant nuo el. laiško su prisijungimo duomenimis atsiuntimo datos (jeigu nenurodyta kitaip).
– Jeigu perkamas dviejų seminarų paketas, kodas galios 14 dienų, skaičiuojant nuo el. laiško su prisijungimo duomenimis atsiuntimo datos (jeigu nenurodyta kitaip).
– Jeigu perkamas trijų seminarų paketas, kodas galios 14 dienų (jeigu kitaip nenurodoma atsiųstame el.laiške), skaičiuojant nuo el. laiško su prisijungimo duomenimis atsiuntimo datos.
– Nuo faktinio apmokėjimo iki el. laiško gavimo su prisijungimo duomenimis gali praeiti 1 val. Be abejo, stengsimės suteikti Jums kodą kaip įmanoma greičiau.
– Prisijungimo kodo suteikimo laikotarpis skaičiuojamas ir nedarbo dienomis (savaitgaliais, švenčių dienomis).

 

Kaip be trukdžių stebėti įrašą ar transliaciją?

Norint be problemų stebėti vaizdo įrašą, rekomenduojame pasitikrinti interneto greitį puslapyje www.speedtest.net. DOWNLOAD greitis turi būti didesnis nei 1MBps – tuomet stebėjimo metu trukdžių turėtumėte išvengti. Tais atvejais, kai interneto greitis lėtesnis, gali tekti palaukti, kol pasikraus vaizdo įrašas, o stebint jį, galimi nedideli trukdžiai.
Papildomai rekomenduojame išjungti kitas programas, kurios gali naudoti kompiuterio resursus – „Skype“, interneto naršykles, „Torrent“ ir panašiai.
Trukdžių priežastimi gali tapti ir netinkama interneto naršyklė – pastebėjome, kad daugiausiai problemų iškyla naudojantis Mozilla (FireFox) naršykle, tuo tarpu geriausiai įrašus stebėti naudojantis Google Chrome naršykle.
Norint be problemų naudoti grotuvo/player’io laiko juostą, reikia palaukti, kol pilnai užsikraus vaizdo įrašas – priešingu atveju gali atsirasti sistemos nesklandumų ar klaidų (Error).

 

Autorinės teisės © WEBseminarai.lt 2016

Visa informacija ir videomedžiaga, pateikta WEBseminarai.lt puslapyje, yra WEBseminarai.lt autorinės teisės nuosavybės apsaugos objektas. Jų negalima kopijuoti ar naudoti komerciniais tikslais ar platinti be tiesioginio WEBseminarai.lt rašytinio leidimo.
WEBseminarai.lt pasilieka teisę bet kurioje tinklalapio dalyje, be papildomo išansktinio pranešimo, bet kuriuo metu daryti kainų, videomedžiagos prieinamumo pakeitimus.

WEBseminarai.lt neatsako už Jūsų naudojamo interneto tiekėjo ribotumą ar kitokius trukdžius, kurie atsiranda ne dėl WEBseminarai.lt kaltės.