SUPER PARDAVĖJAS (43,5 Eur)


Super pardavėjas 2

TrukmėSEMINARŲ
TRUKMĖ

7 val.
KainaSEMINARŲ
KAINA

43,5 Eur
Galiojimas SEMINARUS
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

14 DIENŲ

mygtukas 2

KURKITE SAVO SĖKMĘ PATYS!

Seminarų rinkinio „Super pardavėjas“ tikslas yra padėti įmonėms padidinti savo pardaviminus su mažiausiomis investicijomis. Tai pasiekiama vaizdo seminarų pagalba, kurie leidžia įmonėms apmokyti darbuotojus greičiau, optimaliau ir tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Vaizdo seminarų rinkinys – „Super pardavėjas“ yra mokymai verslui, skirti suteikti praktinių žinių naujiems ir esamiems įmonių pardavėjams, kurie yra atsakingi už prekių ar paslaugų pardavimus.

Kam skirtas? – įmonėms, kurių veikla grindžiama aktyviais pardavimais.

KOKIA REALI NAUDA ĮMONEI?

sparkSutaupysite laiko. Jums nereikės ieškoti specializuotų seminarų ar pavienių lektorių, kurie galėtų pravesti kursus įmonės pardavėjams. Esami darbuotojai negaiš savo brangaus laiko apmokydami naujuosius kolegas, o naujieji greičiau įsilies į įmonės veiklą. Vienas paspaudimas leidžia Jūsų įmonei apmokyti savo darbuotojus su minimaliomis laiko išlaidomis.

sparkEfektyvinsite veiklą. Šis „Super pardavėjas“ paketas užtikrins greitesnį darbuotojo įsitraukimą į pardavimo procesus bei padidins pajamų srautą, nes suteikti patarimai ir esminės žinios leis rezultatams įmonėje išaugti net iki kelių kartų!

sparkSumažinsite išlaidas. Lektoriai, seminarai pareikalauja didelių išlaidų. Įprastai vienos dienos mokymai kainuoja nuo 150 €. Puiki proga sumažinti išlaidas, o sutaupytus pinigus investuoti į kitas sritis.

spark„Nesuksite“ sau galvos. Šį paketą įsigijęs įmonės vadovas galės „nebesukti“ sau galvos dėl naujojo pardavėjo apmokymų, nes visi reikalingi patarimai ir triukai bus vienoje vietoje ir „pasiekiami ranka“. Todėl jokių rūpesčių dėl mokymų ir apmokymų, nes „Super pardavėjas“ tai išsprendžia.

KOKIE SEMINARAI SUDARO ŠĮ PAKETĄ?

Tai aštuoni vaizdo seminarai, kuriuos veda kompetentingi lektoriai, sukaupę ilgametę patirtį, tikri pardavimų ekspertai. Visi jie dalinasi sukaupta patirtimi ir patarimais, kurie yra praktiškai panaudojami kasdienėje pardavimų veikloje. Būtent todėl yra itin lengva pritaikyti išgirstus patarimus savo veikloje, siekiant stulbinamų rezultatų.

SUSIPAŽINKITE SU KIEKVIENU SEMINARU

VIRGINIJA SINICKIENĖ
„Dažniausios pardavėjų klaidos. Profesionalumas slypi detalėse!“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

GIEDRĖ URMULEVIČIŪTĖ
„Verslo etiketas “3 in 1” kaip bendrauti: susitikimuose – el.laiškais – telefonu“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

JORDANAS POŠKAITIS
„Pardavimai taikant Rytų kovos menų filosofiją“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

AUDRIUS GRUODIS
„Dideli pardavimai“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

VIRGINIJA SINICKIENĖ
„Susitarimas dėl susitikimo“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

INDRA BUKAUSKIENĖ
„Derybos. Pagrindiniai derybų postulatai“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

JŪRATĖ BOGUCKAITĖ
„Pardavimai parduotuvėse. „Ačiū, aš tiktai žiūriu“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

DARIUS RADKEVIČIUS
„Pardavimas ir pasipriešinimas“
PLAČIAU APIE ŠĮ SEMINARĄ

 

KAIP ĮMONĖ ŽINOS, KAD DARBUOTOJAS PERŽIŪRĖJO SEMINARUS IR ĮSISAVINO ŽINIAS?

Certificate

Kiekvienas, peržiūrėjęs paketo „Super pardavėjas“ vaizdo seminarus, atlieka testą, kurio metu nustatoma, kaip jis suprato kurso medžiagą. Surinkęs 80% ir daugiau, gauna sertifikatą iš WEBseminarai.lt. Tai žinodamas, klausantysis yra suinteresuotas įdėmiai išklausyti vaizdo seminarų medžiagą ir gerai atlikti testą. Testas parodys esamo naujojo darbuotojo spragas bei nubrėš gaires, kuria linkme derėtų pasistengti bei pasimokyti. Norėdami plačiau susipažinti su testo sprendimo ir sertifikato gavimo taisyklėmis, galite tai padaryti ČIA

 

TrukmėSEMINARŲ
TRUKMĖ

7 val.
KainaSEMINARŲ
KAINA

43,5 Eur
Galiojimas SEMINARUS
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

14 DIENŲ

mygtukas 2

Investuokite į intensyvius pardavėjų mokymo kursus
ir didinkite įmonės pelningumą!

Paslaugų užsisakymo taisyklės

Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje. Prisijungimo kodus elektroniniu paštu gausite darbo dienomis 8:00-17:00 val.

ĮMONĖS, KURIOS JAU IŠBANDĖ VAIZDO SEMINARŲ MOKYMUS

dovanu-sala
„Įmonės veikla ir rodikliai labai priklauso nuo jos žmogiškųjų išteklių, todėl nuolat keliame darbuotojų kompetenciją. Juo labiau, kai rodikliai priklauso nuo klientų aptarnavimo ir tiesioginių pardavimų. Šis vaizdo seminarų paketas, tai labai inovatyvi priemonė kelti darbuotojų kompetenciją!“
Direktorius Vainius Žalimas

 

Baldai1
„Esu įsitikinęs, kad toks būdas apmokyti naują darbuotoją yra labai naudingas, jau vien todėl, kad suteikė galimybę mūsų “BALDAI1” įmonei sutaupyti išlaidų samdant lektorius. Kitas dalykas, vaizdo seminarus veda verslo praktikai, pardavimų valdymo, klientų aptarnavimo ekspertai. Paprastai tokius lektorius pakviesti vienu metu, mano manymu, net neįmanoma. Tad rekomenduoju išbandyti!“
Direktorius Pijus Makarevičius

 

simplea
„Laikas-vienas svarbiausių resursų mūsų įmonėje, todėl labai džiaugiamės pasinaudoję šia paslauga. Naujas darbuotojas gavo žinių, puikiai įsiliejo į kolektyvą ir niekas nebuvo dėl to sutrikdytas ar privalėjęs sustabdyti savo darbus.“
Direktorius Darius Tamošaitis

 

 

Mobiservis

„Mūsų įmonė daug dirba su pardavimais, daug bendrauja su klientais, partneriais. Teisinga komunikacija nulemia gerus pardavimų rodiklius, todėl ilgai nesvarstydamas įsigijau vaizdo seminarų paketą. Atsiliepimai iš kolektyvo pusės tik teigiami. Tai tikrai lengvas būdas apmokyti naujus darbuotojus, o jau esamiems darbuotojams puiki galimybė atnaujinti žinias. Todėl drąsiai rekomenduoju šį paketą verslui!“
Direktorius Deimantas Pinelis

mygtukas 2

DĖMESIO!!!

Palankesnė kaina*. Užsisakydami 10 ir daugiau paketų Jūs gausite paketą geresnėmis sąlygomis. Dėl tikslesnės informacijos kreipkitės info@webseminarai.lt (tel. +370 613 62879).