Seminarų rinkinys “VIEŠASIS KALBĖJIMAS”


Įvairių tyrimų ir apklausų metu nustatyta, jog viena didžiausių žmonijos baimių yra viešojo kalbėjimo baimė.

Nors šiandien galime atrasti įvairių knygų, straipsnių, kuriuose dalinamasi patarimais, padedančiais įveikti auditorijos baimę, daugeliui žmonių taip ir nepavyksta susidoroti su šia baime.

Kodėl? Vyraujantis įsitikinimas, jog iškalba – Dievo duota – pakiša koją. Tačiau tai netiesa, pasaulyje yra begalės žmonių, kurie įvaldė iškalbos meną ir tuo puikiai naudojasi.

Paruošėme net 5 dalių viešojo kalbėjimo seminarų rinkinį, kuriame rasite aiškiai ir suprantamai pateiktą medžiagą, kurią pritaikius praktiškai atrasite būdus kaip įveikti auditorijos baimę, kaip paruošti tinkamą kalbą bei ja įtikinti auditoriją. Ir tai tik maža dalis to, ką galite sužinoti.

Seminarų rinkinį sudarytas iš šių temų:

 1. Pasitikėjimas ir viešo kalbėjimo baimės įveikimas
 2. Kalbėtojo įvaizdis
 3. Auditorijos valdymas – įtaigumas ir įtaka
 4. Susirinkimų vedimas ir mokymų vedimo pagrindai
 5. Kalbos sudedamosios dalys ir kalbos dėstymas

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

5 val. 56 min.
KainaSEMINARO
KAINA

99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

2 SAVAITĖS

mygtukas pirkti mazas

Kiekvieno seminaro aprašymą galite rasti šiuose įrašuose:

Seminarą veda:

dikciene

VEGA DIKČIENĖ – psichologė ekspertė, koučingo specialistė, NLP meistrė, UAB „Talentų namai“ mokymo projektų vadovė ir partnerė, turinti daugiau nei 20 metų praktinių mokymų ir konsultavimo patirtį personalo vadybos, darbuotojų ugdymo pardavimų, efektyvaus bendravimo, streso ir konfliktų, sudėtingų situacijų valdymo bei viešo kalbėjimo srityse.

Per dvidešimt metų Vega yra sukaupusi ekspertinę patirtį konsultuodama įvairias įmones ir organizacijas personalo valdymo, darbuotojų kompetencijų ugdymo, švietimo sistemos darbuotojų mokymo bei verslo vystymo srityse. Ekspertė yra ypatingai gerai vertinama klientų už profesionalumą, atsakingą ir kokybišką darbą bei gebėjimą įsigilinti į klientų poreikius ir veiklos specifiką.

Vegos vedami mokymai yra palaikantys gerą nuotaiką, praktiniai ir kupini tikslingai parinktų užduočių – tai motyvuojantys mokymai, didinantys pasitikėjimą savimi, skatinantys tobulėjimą, mokantys, kaip saugiai „išeiti iš komforto zonos“ ir ieškoti efektyvesnių sprendimų. Atskaitos tašku, rengiant ugdymo programas ir konsultuojant, Vegai visada yra rezultatas, kurio tikisi įmonė ar individualus asmuo.

Kvalifikacija:

 • Psichologė
 • EuroPsy kvalifikaciją patvirtinantis sertifikatai Darbo ir organizacinė psichologijos bei Edukacinės psichologijos srityse
 • Apmokyta praktinių mokymų trenerė (2008 m., 2016 m.)
 • Profesionali koučingo specialistė („Professional Coach“ Erickson college International“ sertifikatas; 2009)
 • Professional Master Coach kvalifikaciją (ICTA, ICU; 2016 m.)
 • Neurolingvistinio programavimo meistro kvalifikacija (Master – Practitioner of Neuro-Linguistic, ICTA, ICU; 2016)
 • Sertifikuota verslo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
 • Sertifikuota Neurolingvistinio programavimo (NLP) trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
 • Sertifikuota Koučingo trenerė (ICTA, ICU; 2016 m.)
 • „Kognityvinis nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant kognityvinę-elgesio psichoterapiją“ (160 val. kursas, 2013 m.)
 • „Įsisąmoninimu pagrįsta kognityvinė terapija ir sąmoningumu pagrįstas streso valdymas (Mindfulness)“ (40 valandų; 8 savaičių kursas; 2012)
 • Išklausiusi pouniversitetinių studijų, 160 valandų programą „Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“ (2016 – 2017 m.)