Seminarų rinkinys moterims „Moters energija“ (25 Eur)


painting_the_woman_in_red-wallpaper-1280x768
Nepamirškite savęs, mielos moterys, ir savo vidinės energijos bei harmonijos atstatymo! Šiuo metu siūlome visiškai naujus seminarus – subalansuotus specialiai Jums!

Moters energija – pasaulio pagrindas. O moters pagrindinė užduotis – rinkti bei kaupti energiją, kad galėtų ją dovanoti kitiems. Pilna energijos moteris – itin patraukli ir gali sulaukti daug vyrų dėmesio. Todėl siūlome Jums, mielosios moterys, įsigyti šį seminarų rinkinį.

Seminarų rinkinys sudarytas iš trijų skirtingų temų:

  • “Dygliuotoji moteriškumo pusė. Ar reikia jos vengti?”
  • “Harmoningų santykių šeimoje kūrimas”
  • “Moters energija ir jos atstatymas”

*Seminarai grindžiami senovinėmis Vedų žiniomis, kurios ir šiais laikais, pritaikytos praktiškai, keičia žmonių gyvenimą į gerą.

Pamatykite visus seminarus:

*DOVANA! Perkant šį seminarų rinkinį, mes Jums padovanosime seminarą „Kiekvienas kuria savo laimės formulę. Susikurk ir tu!“ NEMOKAMAI!

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

3 val. 14 min.
KainaSEMINARO
KAINA

25 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Seminarus veda:
ivaskeviciute

ASTA IVAŠKEVIČIŪTĖ. Beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija”, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.

Daugiau apie studiją: Asta Ivaskevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Asta skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi pagaliau įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau Astos paskaitų rasite čia:  www.astaivaskeviciute.weebly.com Asta taip pat yra ir Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki, išvertus iš japonų kalbos – dvasinės gyvybės jėga, yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai.