Youtube reklama


untitled-1

Gaukite 50% nuolaidą savo tinklalapiui!

Webseminaro metu kalbėsime apie Youtube reklamą. Vladas Sapranavičius kalbins SuperYou skaitmeninės komunikacijos ekspertą Aurimą Paulių Girčį.

Aptarsime paprasčiausius ir efektyviausius būdus, kaip verslas gali panaudoti Youtube reklamą.
Pradedantieji interneto rinkodarininkai sužinos, kaip galima startuoti su reklama Youtube, o pažengusieji išgirs apie gerąsias praktikas reklamuojantis Youtube.

posteris rinkodaros receptai BANERIUKAS

el. komercija ir interneto rinkodara

Seminarą veda:

sapranaviciusVLADAS SAPRANAVIČIUS
– jau 17 metų darbuojasi interneto rinkodaros srityje. Patirtį kaupė tiek dirbdamas kliento, tiek reklamdavio, tiek agentūros pusėje su Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Beneliukso ir JAV rinkomis. Dėstė Elektroninio verslo organizavimą ir valdymą Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje bei interneto rinkodarą Vilniaus universitete. Seminarus ir dirbtuves interneto rinkodaros srityje vedė 15-oje miestų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nuo 2013 m. kasmet organizuoja tradicines elektroninės komercijos konferencijas „E-komercija”.
Šiuo metu Vladas konsultuoja el. verslus interneto rinkodaros klausimais, rengia seminarus interneto rinkodaros temomis, kas antrą savaitę veda tiesioginę laidą interneto rinkodaros ir el. verslo entuziastams interneto TV Webseminarai.


AURIMAS PAULIUS GIRČYS.
Aurimas yra sertifikuotas „Google“ lektorius, nuo 2010 m. dirbantis kuriant įmonių komunikacijos internete strategiją, integruotas reklamos kampanijas, socialinės medijos reklamas bei reklamą „Google AdWords“. Aurimo asmeninė aistra yra konversijų optimizavimas ir svetainių eksperimentai.