PRENUMERATA

TAPK

 

Atėjo metas pokyčiams!

Ar norėtumėte mokytis tai, ko norite, tuomet, kada Jūs patys to norite? O svarbiausia – daryti tai visiškai neribotai!

Būtent tokią galimybę šiuo metu ir norime Jums suteikti. Sekdami pasaulinės išbandytos praktikos pavyzdžiu, nuo šiol WEBseminarai.lt suteikia galimybę žiūrėti mokamą turinį už vienkartinį mokestį. Atlikus mokėjimą, metus laiko visus mokymus galėsite stebėti kada tik panorėsite ir tiek kartų, kiek norisi Jums – įsigijus prenumeratą, nereikės rūpintis, jog seminaro peržiūros laikas pasibaigs anksčiau, negu Jūs suspėjote jį peržiūrėti. Atsiradus naujiems mokamiems vaizdo įrašams, juos taip pat galėsite stebėti už tą patį metinį mokestį.

Maža to, Jūs turėsite galimybę ne tik mokytis, bet ir spręsti testus. Teisingai išsprendus testą, gausite ir žinias įrodantį sertifikatą, tad Jūsų kompetencija nuo šiol Jūsų pačių rankose! Vos per mėnesį(o gal ir per keletą savaičių) galite surinkti tiek sertifikatų, kiek patys pajėgsite išmokti. Dėl sertifikato vertės sukti galvos taip pat nereikėtų – dėstytojo paskaita kokybiškai paruošta ir pritaikyta prie Jūsų poreikių. Išbandykite ir patys tuo įsitikinsite!

KAIP TAI VEIKIA?

– Užsisakius PRENUMERATĄ, darbo dieną, gausite asmeninį prieigos kodą bei informacinį laišką su prisijungimo instrukcija;
– Su šiuo kodu VISUS METUS galėsite NERIBOTAI žiūrėti VISĄ iki šiol į WEBseminarai.lt įkeltą mokamą video medžiagą (seminarus, mokymus bei seminarų paketus) ir visus būsimus seminarus, kurie prenumeratos laikotarpiu bus patalpinti mūsų tinklalapyje;
Prenumeratos laikotarpis – 12 mėnesių;
– Įsigydami šį paketą, sutinkate su paslaugų užsisakymo taisyklėmis.

Jūsų taip pat laukia:

hd kokybe
HD raiškos kokybė. Žiūrėkite video įrašus kokybišku video formatu ir pamatykite net smulkiausius skaidrių skaičius.
prasukti
Galimybė prasukinėti seminarus. Stebėkite tik tuos seminarus, kurie Jums aktualūs – pradėję peržiūrą, visuomet galėsite pereiti prie kito seminaro.

stop Galimybė sustabdyti vaizdo įrašą. Reikalui esant, visuomet galėsite sustabdyti seminarą ir pabaigti jo peržiūrą tuomet, kada Jums patogu.
prezentacija Prezentacijos skaidrės. Svarbiausią lektorių pateikiamą informaciją stebėkite ekrane – transliacijų metu naudojamos skaidrės suteikia galimybę lengviau įsisavinti naujas žinias.

24h Galimybė žiūrėti bet kokiu metu. Stebėkite seminarus tada, kada Jums patogu. Anksti ryte ar vidurnaktį – visi įrašai pasiekiami 24 valandas per parą.
youtube vimeo Vaizdo įrašo pasiekiamumas bet kokiame įrenginyje, kuris palaiko Youtube ir Vimeo. Kompiuteris, planšetė, ar Jūsų išmanusis telefonas – stebėkite seminarą taip, kaip Jums patogu.

 

Nedelskite ir įsigykite metinę prenumeratą jau dabar!

VISIEMS
STANDARTINĖ
VERSLUI