Pardavimai taikant Rytų kovos menų filosofiją (17,99 Eur)

Daugelis žmonių mano, kad pardavėjais gimstama, tačiau tyrimai parodė, kad galima ir tapti gerais pardavėjais. Pardavimai, kaip sportas – reikalauja užsispyrimo, nuolatinio darbo, ambicingumo ir visų kitų įpročių, kurie reikalingi siekiant laimėjimo. Dėl šios priežasties pardavimuose taip pat reikia treniruotis ir turėti „trenerį“. Egzistuoja ir tam tikri pardavimų metodai, kuriuos išmokus, galima tapti labai geru pardavėju.

Seminaro turinys:

  • Pardavimų technikos.
  • Kaip nugalėti baimę ir jaudulį?
  • Kaip uždavinėti teisingus klausimus?
  • Kaip įvertinti klientų tipus?
  • Kuo skiriasi dideli pardavimai nuo greitų?

Geri pardavėjai nepardavinėja, o padeda nusipirkti!

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

54 min.
KainaSEMINARO
KAINA

17,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2sparkĮdomu! Peržiūrėję šį seminarą turite galimybę gauti žinias patvirtinantį sertifikatą. Viskas labai paprasta – išsprendžiate testą, surenkate 80 % ar daugiau ir gaunate sertifikatą. Susipažinti su taisyklėmis galite čia

 

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

Seminarą veda:

sadauskas

JORDANAS POŠKAITIS – rytų kovos menų meistras, komandos formavimo ekspertas, turintis 20 metų trenerio patirtį ugdant aukščiausio lygio sportininkus ir čempionus bei pritaikantis šią patirtį verslo srityje. Ilgalaikė trenerio-konsultanto darbo patirtis pardavimų, lyderystės ir komandos formavimo srityje tarptautinėje mokymo kompanijoje “Verslo poligonas”. „Verslas kaip sportas, turi laimėjimų, pralaimėjimų ir net kartais lygiosios būna“.