Seminarų rinkinys „Emocijos darbo aplinkoje“ (47 Eur)


darbo aplinka

Seminarų rinkinys apie tai, kaip sukurti teigiamą aplinką darbe. Sužinosite su kokiomis emocijomis dažniausiai susiduriame darbe, kaip jas valdyti ir išnaudoti taip, kad būtų pasiektas efektyviausias rezultatas.

Taip pat sužinosite apie kuriamas tradicijas darbe, – kaip jas sukurti, jog kiekvienas kolektyvo narys džiaugtųsi ir tuo pačiu kurtų teigiamus pokyčius. Aptrasime technikas, kaip mažinti stresą ir šią būseną išnaudoti kuo efektyviau.

Kodėl verta žiūrėti visą seminarų paketą? Kiekvienas seminaras pristato tam tikras unikalias metodikas ir idėjas, kurios padės pagerinti darbo aplinką, ją paversti jaukesne. Visi 3 seminarai yra susiję tarpusavyje. Perkant visą seminarų rinkinį sutaupysite.

Visi seminarai:

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 54 min.
KainaSEMINARO
KAINA

47 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Seminarą veda:

gaidamavicius

VYTAUTAS GAIDAMAVIČIUS – virš 15 metų vadovavimo ir 10 metų mokymo bei konsultavimo patirtį turintis harmoningos asmenybės treneris, stažavęsis ir kėlęs kompetenciją JAV, Skandinavijos šalyse ir kitur. Praktikuoja įvairias Rytų kultūrų meditacijas, koncentracijas bei kitas technikas, taiko šiuos principus savo gyvenime ir versle.
Gilinasi į naujausias Vakarų verslo ir asmeninio tobulėjimo teorijas ir tendencijas bei Rytų filosofijos praktinio taikymo principus. Tai naudoja verslo valdyme bei padeda klientams siekti harmoningų rezultatų versle ir gyvenime.
Ekspertas, besigilinantis ir konsultuojantis efektyvumo didinimo klausimais, ieškantis, kaip šalinti trukdžius, lemiančius, kad klientai neišnaudoja visų turimų verslumo galimybių ir galių. Verslo kūrimui ir valdymui taiko ne tik klasikinius ir visų žinomus verslo valdymo būdus, bet vadovaujasi išskirtiniais metodais, kurių išmokti padeda ir savo klientams.
Žinomas kaip sertifikuotas Brian Tracy treneris Lietuvoje bei projekto „Kitas Variantas mokytojams“ lektorius ir treneris.