Maisto produktų ABC


Maisto produktų ABC

„Išmokysime atskirti prekybos vietose sveikatai palankius maisto produktus ir po šių mokymų Jūsų nevilios rinkodaros gudrybės, o būsite sąmoningi pirkėjai. Taip pat išmoksite pagaminti sveikatai palankius patiekalus“, – kviesdama į seminarą sako maisto technologė, sveikatai palankios mitybos ir gyvenimo būdo propaguotoja Raminta Bogušienė.

Seminaras skirtas:

  • visiems suaugusiems, kuriems trūksta žinių renkantis sveikatai palankų maistą prekybos vietose, trūksta sveikatai palankaus maisto gaminimo įgūdžių;
  • tėveliams, auginantiems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus;
  • seneliams, turintiems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus anūkų;
  • jaunimui, kuriems rūpi tai, ką valgo;
  • ugdymo įstaigų (darželių ir mokyklų) personalui, dietistėms, virtuvės personalui;
  • vaikų maitinimą organizuojančių viešojo maitinimo įmonių personalui, maisto technologams.

Kokie produktai sveikatai palankiausi?

Išmoksite lengvai ir greitai iš prekių gausos išsirinkti kokybiškiausius ir sveikatai palankiausius produktus. Sužinosite, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį juos perkant. Taip pat praplėsiu požiūrį apie sveikatai palankią mitybą ir ką reikia daryti, kad laikytis 10 sveikatai palankios mitybos principų, gyventi kokybišką ir energingą gyvenimą.

Mityboje svarbu visuma, vienas maisto produktas negali išsaugoti sveikatos, kaip ir vienas maisto produktas jos negali sugadinti. Tai, ką daryti, kad mūsų ir mūsų vaikų mitybos įpročiai būtų palankūs sveikatai? Paklausyk seminaro ir praplėsk savo mitybos raštingumą. Prisijunk prie mūsų www.sveikataipalankus.lt – valgykime sveikatai palankiau…

Žiūrėdamas šį seminarą paremsi socialinę iniciatyvą “Sveikatai palankus”!

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 48 min.
KainaSEMINARO
KAINA

14,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENOS

mygtukas pirkti mazas

Seminarą veda:

Raminta BogušienėRAMINTA BOGUŠIENĖ – sveikatai palankaus maisto technologė ir mitybos specialistė, KTU magistro laipsnis maisto technologijos srityje, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė, sveikos gyvensenos propaguotoja, dviejų vaikų mama ir laimingos šeimos kūrėja, direktorė ir steigėja organizacijos „Sveikatai palankus”, straipsnių, el. knygų autorė, buvusi profesionali sportininkė.

VšĮ “Sveikatai palankus” – ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – pirma, ugdyti visuomenės sveikatai palankios mitybos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus, antra, inicijuoti prekybos centruose, viešojo maitinimo sektoriuje, vaikų ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus ugdymo įstaigose sveikatai palankaus maisto atsiradimą.

Daugiau apie lektorę: http://sveikataipalankus.lt