Lengvesnis kelias: nuo Laba diena iki Ačiū, kad pirkote – klientų aptarnavimas mažmenoje (26 Eur)Ką sakyti po „Laba diena“?

SITUACIJA: Potencialus klientas atėjo, apsidairė Jūsų parduotuvėje, „pačiupinėjo“ prekes, apsisuko ir išėjo. Dažnas kadras Jūsų parduotuvėje? O gal taip: klientas atėjo, valandą žiūrinėjo prekes, jas matavosi/čiupinėjo/klausinėjo, o po visų dvejonių tik netvirtai atsakė – „Aš dar pagalvosiu“ ir padėjo prekę atgal. Taip pat, užkalbinus potencialų klientą, šis tik atkerta „Ačiū, aš tik dairausi“? Kartais taip nutinka dėl klientų abejingumo, prastos nuotaikos, laiko stokos ar nenoro bendrauti, arba klientas iš tikrųjų tik dairosi, yra „pirkėjas – žiūrovas“.

Tikroji priežastis – tai, kaip prieinate prie kliento, užmezgate kontaktą, kokius klausimus užduodate ar kaip pateikiate parduodamą prekę/paslaugą. Galbūt tai, ką iki šiol intuityviai darėte kasdieniuose pardavimo procesuose, turėtų būti tabu ir turi būti vengiama kontaktuojant su potencialiu klientu.

Klientų aptarnavimas mažmenoje

Seminaro metu, remiantis praktiniais, kasdieniais pavyzdžiais, bus atsakyta į šiuos pardavėjams aktualius probleminius klausimus:

 • Kaip lengviau paversti lankytoją pirkėju?
 • Ką sakyti po „Laba diena“?
 • Kaip lengviau gauti atsakymą „Perku“?
 • Kaip gauti daugiau malonumo parduodant?
 • Kaip užbaigti pardavimą?

Į kasdienes pardavimų situacijas bus pažiūrėta tiek pirkėjo, tiek pardavėjo akimis.

 

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 12 min.
KainaSEMINARO
KAINA

26 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2

Po šio seminaro dalyviai:

 • Išmoks užmegzti kontaktą su pirkėju ir išlaikyti jo dėmesį;
 • Laisviau jausis bendraudami su klientais;
 • Sužinos, kaip pasinaudoti pirkėjo elgesio dėsningumais;
 • Sužinos, kokias pardavimo klaidas nė nepastebėdami darė iki šiol;
 • Parduos lengviau;
 • Parduos daugiau.

spark Peržiūrėję bet kurį iš šių seminarų, turite galimybę gauti žinias patvirtinantį sertifikatą. Viskas labai paprasta – išsprendžiate testą, surenkate 80 % ar daugiau ir gaunate sertifikatą. Susipažinti su taisyklėmis galite čia

Seminarą veda:
balaisa

LAURAS BALAIŠA – Konsultantas praktikas, turintis verslo vadybos ir psichologinį išsilavinimą. Coca-Cola Bottlers Lietuva marketingo vadovas, prekybos tinklo JYSK steigėjas ir vadovas Lietuvoje, viešbučio Rinno bendrasavininkas.

Turi virš 10 metų patirtį organizacijų konsultavime, yra sukūręs virš 20 mokymo programų ir metodikų. Specializuojasi pardavimų, derybų, įtakos, viešo kalbėjimo, susirinkimų valdymo srityse. Klientų aptarnavimas mažmenoje – viena aktualiausių temų klientų rate. Taiko aktyvaus mokymosi metodiką „Teorija – Treniuotė – Taikymas“, kuri padeda greičiau susieti teoriją ir praktiką, formuoti reikiamus įgūdžius. Seminarų dalyviai vertina Lauro gebėjimą įtraukti į dėstomo dalyko nagrinėjimą, pateikti iliustruojančius pavyzdžius ir palaikyti betarpišką bendravimą.