LINAS MATULIS – „Gyvenimo būdo dizaino laboratorija“

Gyvenimo Būdo Dizaino Laboratorija

Šiame vaizdo įraše pateikta tik santrauka, trumpa įžanga į jau parengtą ir praktiškai patikrintą 5 savaičių vaizdo seminarų ciklą, kuris padės žengti lemtingus žingsnius link to, ko tu nori.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

14 val.
KainaSEMINARO
KAINA

69 Eur (238 Lt)
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

1 METUS

 

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. bėgyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

Kam dar atsibodo suktis užburtame

„Dirbu nuo 9 iki 17“ rate?

Valdyk savo psichologiją, susikurk „Finansinę Mūzą“, gyvenk ten, kur Tu nori ir tapk Savo Gyvenimo Herojumi

per 5 savaites, internetu.

Pasaulyje egzistuoja maža, paslaptinga ir intriguojanti, bet nuolat auganti žmonių bendruomenė – žmonių, kurie patys kuria savo gyvenimus be jokių apribojimų:

– jie nebedirba nuo 9 iki 5, bet patys pasirenka savo darbo laiką;
– jie vis mažiau ir mažiau dirba dėl pinigų – nes automatizuoja pinigų uždirbimo procesus – ir vis daugiau laiko skiria tam, kas iš tikro svarbu, įdomu ir prasminga(paradoksalu, bet pinigų jie uždirba vis daugiau ir daugiau);
– jie gyvena ten, kur nori, nes jų pajamų šaltiniai nebepriklauso nuo gyvenamosios vietos.
Ir kol „telikas“ kartu su kitomis „žiniasklaidos“ priemonėmis toliau skleidžia dezinformaciją bei vis dar laiko didžiąją dalį visuomenės masinėje „dirbk-pirk-mirk“ hipnozėje…

…iš šios hipnozės pabudę žmonės tampa skaitmeninio renesanso herojais, kurie įdarbina savo kūrybingumą naudodami šiuolaikines technologijas ir gyvena gyvenimus, kurie dar prieš dešimtmetį buvo prieinami tik milijonieriams, išėjusiems į pensiją.

Dabar nebereikia laukti nei pirmojo milijono, nei pensijos.

Panaudodamas šiuolaikines technologijas kartu su efektyviausiomis psichologijos žiniomis Tu pagaliau gali susikurti savo „Finansinę Mūzą“ ir paversti anksčiau tik svajonėse matytą gyvenimo būdą savo naująja realybe – per rekordiškai trumpą laiką ir su minimaliomis investicijomis!

Kas ta „Finansinė Mūza“?

„Finansinė Mūza“ – tai internetu parduodamas produktas, kuris generuoja pakankamai pinigų Tavo besąlygiškam gyvenimo būdui išlaikyti ir kurio priežiūrai užtenka labai mažai Tavo laiko, nes didžioji verslo procesų dalis – tiesiog automatizuoti.

Trumpai tariant:

Įsivaizduok, kad Tu uždirbi po 5000 Lt per mėnesį ir dirbi, tarkim, tik antradieniais.

Pagalvok kelias minutes:

Ką Tu norėtum veikti tada? Kur? Su kuo? Kaip viskas pasikeistų ir kaip viskas atrodytų? Koks tai jausmas?

 

Skamba per gerai, kad tai būtų tiesa?

Suprantu, jei Tavo galvoje vis dar šmėsčioja „nesąmonė“, „taip nebūna“ ir panašios mintys.

Bet galimybė pakilti į orą, su sunkesniu už orą aparatu, taip pat atrodė „nesąmonė“ dar vos prieš šimtą metų – kol vieną dieną brolių Raitų pilotuojamas lėktuvas pakilo, nekreipdamas dėmesio į garsias skeptikų nuomones.

Ir staiga visi suprato, kad vis dėl to…

Būna.

„Finansinės Mūzos“ modelis jau yra patikrintas – jis nėra naujas ir ne aš jį sugalvojau:

Tim Ferriss savo kultinėje knygoje „4 Valandų Darbo Savaitė“ dar 2007 metais aprašė būtent tokį skaitmeninio verslo modelį, tiek savo asmeninio verslo pavyzdžiu, tiek pasakodamas kitas tikrų žmonių tikras istorijas.

(Beje, Ferriss savo verslui iš tikro skirdavo vos po 2 valandas per savaitę. Knygos pavadinime įrašytos 4 valandos, nes redaktorius pareiškė, kad „niekas nepatikės, jei parašysi tik 2“).

 

Ar Tu nuspręsi tai padaryti?

Dauguma žmonių „norėtų“ gyventi įkvepiantį, vežantį ir džiaugsmo sklidiną gyvenimą, užuot tūnoję prie kompiuterio ekrano savo nemylimoje darbovietėje, bet…

Nenori.

Tiksliau, nori per mažai, kad ką nors keistų.

O tai ir yra pati pavojingiausia vieta gyventi: vieta, kuri Tau nepatinka, bet nepatinka per mažai, kad Tu ką nors keistum – aš ją vadinu „gyvųjų-mirusiųjų zona“.

Jei Tu nesiimsi kurti savo besąlyginio gyvenimo būdo tiesiog dabar – kas gali garantuoti, kad Tu išvis imsiesi jo kada nors ateityje?

Greičiausiai niekas. Tiesa?

Todėl jei Tu nori toliau elgtis kaip dauguma – iki begalybės abejoti, ieškoti pasiteisinimų ir atidėlioti – tiesiog toliau nebeskaityk.

(Verčiau toliau kas 5 minutes pasitikrink – gal kas svarbaus nutiko Facebook’e? ;))

Bet jei Tu vis dar esi su manimi – aš labai džiaugiuosi.

Autentiško gyvenimo dizaino banga jau jaučiama ne tik „kažkur toli, už Atlanto, kur žolė visada žalesnė“, bet ir visiškai čia pat, tiesiog Tau panosėje:

Šią vasarą 34 drąsūs, smalsūs ir kūrybingi žmonės – tokie pat, kaip Tu – 30 dienų kūrė savo „Finansines Mūzas“ čia pat Lietuvoje, Hub Vilnius patalpose, pirmojoje „Gyvenimo Dizaino Laboratorijoje“.

 

Diana

„Anksčiau lankytuose seminaruose jausmas būdavo, kaip valdiškose įstaigose. Laboratorija – draugų, naujausių idėjų, fantastiškų mentorių bei nerealių asmenybių erdvė.“

 Diana Lietuvininkė

 

Tai buvo intensyvi, gyvenimus transformuojanti kelionė, per 30 dienų išmokanti daugiau, nei per 3 metus ir duodanti pirmuosius „Finansinės Mūzos“ gimimo ženklus. Apie „Laboratorijoje“ sukurtus produktus jau rašė Delfi.lt:

  Vyriškų reikmenų prenumerata „My Basics“

  Magiškas matės, kakavos ir žiedadulkių gėrimas „SuperTeaFood“

  Edukacinis žaislas-daržas „PlayFarmToy“

  Rankų darbo sferinės kolonėlės „TwinSouls“

 Skaitmeninė palapinė „Digital Nomad Tent“

  Kokoninis pledas-rūbas „Mudu“ ir mozaikinis plėšomas kilimėlis „Friendly Mat“

 

Po pirmosios “Gyvenimo Dizaino Laboratorijos” netrukus sekė antroji, po jos – trečioji…

original

„Man vertingiausia šioje laboratorijoje buvo tai, kad vakare išklausęs mokymus, aš jau kitą dieną galėjau pritaikyti juos. Po kiek laiko matai, kaip tavo ir kitų idėjos virsta apčiuopiamais daiktais ir finansinėmis mūzom.“

Justas Poškus, „Friendly Mat“

 

Iki šiol “Laboratorijos” programa buvo prieinama tik tiems, kurie gyveno Vilniuje ir galėjo fiziškai dalyvauti užsiėmimuose – būti tam tikroje vietoje, tam tikru metu.

Aš labai džiaugiuosi, kad “Gyvenimo Dizaino Laboratorija” pagaliau tapo prieinama visiems norintiems:

original

– 30 Tavo gyvenimą transformuojančių dienų;
– 5 savaitės intensyvių praktinių užsiėmimų, kuriuos Tu „lankysi“ internetu;
– visi Tavo „Finansinės Mūzos“ kūrimo etapai žingsnis po žingsnio – nuo produkto idėjos ir hipnotizuojančio pardavimų teksto iki reklamos internete;
– efektyviausios šiuolaikinės praktinės psichologijos žinios – kad Tu sugebėtum pats save mobilizuoti pakeliui į savo tikslą;
– užsiėmimai Tau patogiu laiku, Tau patogioje vietoje – kad ir kur Tu bebūtum;
– kalnas įkvėpimo, matant, kaip savo „Finansines Mūzas“ kuria paprasti žmonės, neturintys jokių antgamtinių galių.
Vienintelis skirtumas tarp jų ir Tavęs – jie nusprendė imtis veiksmo.

KĄ APIE PIRMĄJĄ „LABORATORIJĄ“ SAKO JOS DALYVIAI?

Tadas_TN

„Radau komandą žmonių, su kuriais toliau vystome verslo idėją, kuri mėnesio ar dviejų bėgyje manau taps realiu dalyku, tai labiausiai ir džiugina.“

Tadas Pukas, „MyBasics.lt“

 

Toma_TN1 „Tu gali susikurti produktą, kuris generuos tau papildomas pajamas ir „Laboratorijos“ dėka sužinosi, ką ir kaip daryti.“

Toma Vyšniauskienė

 

Rasius_TN2 „Pamačiau naujus horizontus, susipažinau su naujais žmonėmis, išmokau naujų dalykų, kuriuos pradėjau taikyti. Dabar link savo didžiųjų tikslų nebešliaužiu, o einu. Ir žinau ką reikia daryti, kad pradėčiau bėgti!”

Rasius Janukaitis, „BlogAmOre.lt“

 

Kesc

„Ar tu vis dar gyveni nuo atlyginimo iki atlyginimo, ir važinėji dujomis? Ateik į Laboratoriją, ir išmoksi praktiškai, kaip gali šie du dalykai tau nebesukti galvos.“

Kęstas Mačiulaitis

 

„LABORATORIJOS“ TIKSLAS

- Išmok valdyti savo psichologiją. Suvok savo vidinius procesus, valdyk savo gyvenimo kryptį, mobilizuok išteklius, kurie jau yra Tavyje ir nukreipk visą šią energiją į labai konkretų tikslą.

 – Susikurk savo„Finansinę Mūzą“. Internetu parduodamą produktą, kuris generuos pakankamai pinigų besąlygiškam Tavo gyvenimo būdui išlaikyti ir kurio priežiūrai reikės skirti labai mažai tavo laiko (tarkim, 1 dieną per savaitę).

KĄ TU GAUSI?

Tu gausi 5 savaičių video seminarų ciklą internetu su interaktyviai dėstoma teorija ir praktinėmis užduotimis.

Visa informacija yra pateikta internete, todėl šie video neužims vietos Tavo kompiuteryje – Tu gausi savo prisijungimo kodą ir galėsi naudotis visa šia informacija metus laiko nuo pirkimo dienos.

Iš viso daugiau nei 10 valandų praktinių žinių apie tai, kaip valdyti savo psichologiją, atrasti ir mobilizuoti savo vidinius išteklius bei nukreipti juos į Tavo „Finansinės Mūzos“ kūrimą.

Verslo informacija:

– esminės „Finansinės Mūzos“ savybės;
– speciali metodika, kaip subrainstorminti savo „Finansinės Mūzos“ idėją;
– kaip atsirinkti, kuri idėja labiausiai tinkama tolimesniam vystymui;
– kaip patikrinti, ar produktą kas nors iš tikrųjų pirks, dar prieš jį gaminant;
– 2 būdai kurti produkto pavadinimui. Kuris iš jų Tau tinka geriausiai?
– įtaigos mechanika – kaip įtikinti pirkti internetu? Pardavimų puslapio anatomija, „emociniai kalneliai“ bei sekimas ir vedimas raštu;
– kaip rašyti „magnetines“ antraštes, kurios užkabina ir įtraukia;
– kaip padaryti, kad Tavo produktas „keltų priklausomybę“;
– ir daug kitų verslui aktualių temų bei svarbių detalių.

Asmeninio efektyvumo informacija:

– būsenų valdymo pagrindai – kas nulemia skirtumus tarp „sirgimo“ depresija ir jausmo, kad esi nesustabdomas?
– greitas ir paprastas būdas nužudyti atidėliojimą;
– neuroasociacijos – nematomas ryšys tarp Tavo vidinių būsenų ir išorinio pasaulio;
– vidinio prieštaravimo anatomija arba kaip eliminuoti savęs sabotavimą;
– 6 žmogaus poreikiai ir įpročių anatomija – kaip ir dėl kokių priežasčių gimsta Tavo įpročiai?
– bei dar visas kalnas vertingų žinių praktinės psichologijos temomis.

FORMATAS

– 5 savaičių programa;
– 10 seminarų;
– 4 įkvepiantys mentoriai.

Tai į vieną vietą surinkti visi įrankiai, ištekliai ir strategijos, kurių tau gali reikėti tam, kad tu pagaliau susikurtum besąlygišką savo gyvenimo būdą ir labai konkrečią interneto pardavimų sistemą jam palaikyti.

Kiekvieno užsiėmimas turi 2 dalis. 1 dalis bus skiriama tavo psichologijai – kad žinotum, kaip valdyti, mobilizuoti ir nukreipti save tiesiai į savo tikslus – o antroji dalis bus skiriama labai konkrečioms “mūzos” kūrimo užduotims – nuo nišų sandūros brainstormo ir hibridinių produktų kūrimo iki interneto rinkodaros, pardavimų tekstų rašymo ir greito produktų testavimo, bei realių situacijų narpliojimo.

MENTORIAI

Labai sėkmingas ir (socialiai atsakingas!) verslininkas Aurimas Stabingis (UAB „Eugesta“);
Tarptautinės hi-tech verslų konferencijos „Startup Monthly Vilnius“ komandoras ir lietuviško startupo „Pinevio“ bendrakūrėjas Daumantas Dvilinskas;

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

14 val.
KainaSEMINARO
KAINA

69 Eur (238 Lt)
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

1 METUS

 

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. bėgyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

SĄLYGOS

Seminarų ciklo prisijungimo kodas  galioja VISUS METUS, todėl kiekvieną seminarą galėsite peržiūrėti keletą kartų taip pasikartodami išmoktas pamokas ir įsisavindami naudingus lektoriaus patarimus!

7 PRIEŽASTYS, KODĖL „GYVENIMO DIZAINO LABORATORIJĄ 1.0“ VERTA ĮSIGYTI DABAR:

– Apčiuopiama galimybė pabėgti iš atsibodusio ciklo „darbas nuo 9 iki 17“;
– Labai aiškios užduotys ir konkretus tikslas;
– Eliminuota galimybė atidėlioti, racionalizuoti ir kitaip išsisukinėti;
– Naujos praktinės žinios ir gyvenimo įgūdžiai;
– Galimybė nuo pat pirmųjų akimirkų stebėti produktų gimimą, kurių dalis jau tapo verslais.
– Naujas pasaulėvaizdis ir suvokimas apie tai, kas Tau yra pasiekiama;
– Pradėk keisti savo gyvenimą ten, kur Tu esi – Tau patogiu laiku, Tau patogioje vietoje.

Linas Matulis

Linas Matulis

– 2006 metais baigtos architektūros studijos;
– 4 metai patirties asmeniniame versle;
– 10 metų neblėstanti aistra žmogaus potencialo tyrinėjimui;
– Tinklaraščio „Super Gentis“ autorius; (Populiariausias video peržiūrėtas jau daugiau kaip 14 000 kartų;  populiariausias straipsnis gavo 419 Facebook’o like’ų ir buvo pasidalintas internete 2080 kartų.)
– Dirbo mentoriumi ISM 100 Talentų programoje, kurios metu studentai pagal Stanford Design Institute metodologiją kūrė sprendimus realių verslų realioms problemoms;
–  skaitė paskaitas Vilniaus Dailės Akademijoje, Mykolo Riomerio Universitete ir Vilniaus Universitete;
– rengė pranešimus konferencijose „HubCamp#3“, „Startup Monthly Vilnius“ ir „Login“;
– vedė nuolatinius asmeninio tobulėjimo užsiėmimus „Hub Skills“;
– suorganizavo pirmąją Lietuvoje „Gyvenimo Dizaino Laboratoriją“ – intensyvų 30 dienų asmeninio augimo greitintuvą.

 

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

„Jei tai taip lengva, kodėl visi iki šiol dar nėra to padarę?“

Tai nėra lengva – nesukčiauk, aš taip nesakiau!.. – nes „lengva“ mūsų ir nedomina. Mus domina tai, kas įdomu, įkvepia ir „veža“.

Bet „Finansinė Mūza“ yra daugiau, nei įmanoma ir tau pasiekiama – jei tik Tu taip nusprendi:

Nes tai, ką kiekvienas žmogus gali – yra be galo daug. Bet tai, ką kiekvienas žmogus daro – yra visai kas kitą.

Būtent dėl to mes ir kursime produktus ir lygiagrečiai mokysimės esminių šiuolaikinės (praktinės!) psichologijos pagrindų – nuo NLP iki būsenų valdymo, nuo neuroasociacijų iki savęs mobilizavimo technikų.

„Visi“ tikrai nėra to padarę, bet mums ir nereikia „visų“ – užtenka to, kad kai kam tai yra pavykę. Galų gale, viskas kas iš tikro svarbu, tai ne kažkokie mistiniai „visi“, bet Tavo gyvenimas ir Tu.

Kokį Tu jį susikursi?

„Bet aš nesu kūrybingas!..“

Gali būti ramus – pirmosios „Laboratorijos„ dalyviai įrodė, kad taikydamas nuoseklias „Design Thinking“ metodologijas kiekvienas gali sukurti pelningo produkto idėją.

Be to, kaip sakė Steve Jobs – pasaulis aplink Tave buvo sukurtas žmonių, kurie nė kiek ne protingesni už Tave.

P.S. Sugalvoti idėją iš tikro nėra taip sunku – Tu turėsi jų daugiau negu vieną, pažadu. Sunkioji dalis ir tikrasis iššūkis yra idėjos vykdymas ir tam reikalingas tinkamas nusiteikimas – dėl to mes daug dėmesio skirsime Tavo psichologijai.

Nes jei viskas, ko reikia būtų tik gera idėja – visas pasaulis seniai būtų milijonieriai.

Kodėl „1.0“?

Nes čia pateikiama būtent pirmosios „Gyvenimo Dizaino Laboratorijos“ užsiėmimų medžiaga.

“Ar Tu pats jau esi sukūręs tokią “„Finansinę Mūzą?“

Dar ne visai.

Bet esu arčiau jos, nei bet kada iki šiol:
Produktyvumą ir kūrybingumą skatinančios arbatos “SuperTeaFood” paleidimas jau derinamas su pakuotojais ir partneriais.

Be to, pirmojoje „Laboratorijoje“ gimusi vyriškų reikmenų prenumerata „My Basics“ jau sėkmingai startavo – rimtas ženklas, kad „Gyvenimo Dizaino Laboratorijos“ programa veikia ne tik teorijoje, bet ir praktikoje.

Tu gali laukti, kol aš turėsiu asmeninį pavyzdį arba gali šokti į eksperimentų traukinį kartu ir tapti bendros istorijos dalimi.

„Ne piniguose laimė..“

Be abejo. Bet kažkodėl kai jų nėra, labai skauda galvą.

Finansai – tik viena dalis, kurią kiekvienas mūsų privalo susitvarkyti, jei tik nori tapti pilnu žmogumi. Galim mokytis to kartu, geriausiu įmanomu būdu.

„Ar Tu garantuoji, kad pabaigęs šį kursą aš turėsiu „Finansinę Mūzą“, kuri uždirbs man po 5000 Lt?“

Ne. (Fantastikos žanrą pagūglink pats.)

Jei Tu tikiesi, kad peržiūrėjęs “Laboratorijos” įrašus kartą ar du kartus per savaitę ir iš karto pamiršęs apie tai, už penkių savaičių Tu gausi stebuklingą interneto žasį, dedančią aukso kiaušinius – šitas kursas ne Tau.

Jei Tu tikiesi, kad po 30 dienų Tavo produktas jau garantuotai generuos tuos 5000Lt per mėnesį – šis kursas ne Tau.

Bet jei Tu nori sužinoti labai konkrečias technologijas, gauti realius įrankius ir įgyti praktinius įgūdžius, kurie padės Tau pačiam kurti savo gyvenimą – tokį, kokio nori Tu, o ne tokį, kokio tikisi kiti – tada Tu pataikei kaip tik čia, kur reikia.

Lankytojams taip pat patiko:

Daiva tankeviciuteJūratė BoguckaitėSinickiene - pard klaidosIndra