Kaip kurti tradicijas (18 Eur)


Darbuotojų lojalumas, pasitenkinimas ir įmonės įvaizdis itin stipriai gali būti kuriami kasdieninėmis tradicijomis, kurios yra neatsiejama organizacinės kultūros dalis.

Kaip mes galime susikurti savo komandos tradicijas, kurios mums padėtų dirbti smagiau, efektyviau ir būti išskirtiniais?

“Gamification” – metodas, kaip darbo procesus galime padaryti smagesniais, todėl ir labiau veikiančiais. Juk to ir siekiame – kad mūsų įmonėse sėkmingai vyktų visi reikiami procesai. Pasidalinsiu dešimtimi pavyzdžių, kokios gali būti tradicijos, kaip jas kurti, kad jos išgyventų ir prigytų. Taip pat papasakosiu apie tai, ko nereiktų daryti, kad kolegos nesakytų “oi, vėl šita nesąmonė, ką, mes čia žaisti susirinkome?”

Imkite šias idėjas, aptarkite su savo kolegomis ir pasinaudokite. Jeigu reikia perdarykite į Jums dar geriau tinkančias ir susikurkite savo komandos, skyriaus ar visos organizacijos tradiciją, kuri Jus padarys išskirtiniais. Darbuotojais, kurie jaučiasi laimingesni ir lojalesni, o darbo procesus – efektyvesnis.

Kaip kurti ir diegti tradicijas ir kitus pokyčius organizacijoje? Kaip sumažinti pasipriešinimą, kuris dažniausiai kyla bet kokioms naujovėms? Aptarsime pagrindinius principus, kaip pokyčius įnešti taip, kad organizacija juos priimtų ir sklandžiai įvykdytų.

Organizacija yra gyvas organizmas, o ne mechanizmas. Reikia ne vien tikslų, kurie telpa lentelėse, tačiau šį organizmą reikia ir paglostyti, kurti šiltas sąlygas augimui, kad dirbti būtų gera. Tai galime sukurti.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

50 min.
KainaSEMINARO
KAINA

18 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Seminarą veda:

gaidamavicius

VYTAUTAS GAIDAMAVIČIUS – virš 15 metų vadovavimo ir 10 metų mokymo bei konsultavimo patirtį turintis harmoningos asmenybės treneris, stažavęsis ir kėlęs kompetenciją JAV, Skandinavijos šalyse ir kitur. Praktikuoja įvairias Rytų kultūrų meditacijas, koncentracijas bei kitas technikas, taiko šiuos principus savo gyvenime ir versle.
Gilinasi į naujausias Vakarų verslo ir asmeninio tobulėjimo teorijas ir tendencijas bei Rytų filosofijos praktinio taikymo principus. Tai naudoja verslo valdyme bei padeda klientams siekti harmoningų rezultatų versle ir gyvenime.
Ekspertas, besigilinantis ir konsultuojantis efektyvumo didinimo klausimais, ieškantis, kaip šalinti trukdžius, lemiančius, kad klientai neišnaudoja visų turimų verslumo galimybių ir galių. Verslo kūrimui ir valdymui taiko ne tik klasikinius ir visų žinomus verslo valdymo būdus, bet vadovaujasi išskirtiniais metodais, kurių išmokti padeda ir savo klientams.
Žinomas kaip sertifikuotas Brian Tracy treneris Lietuvoje bei projekto „Kitas Variantas mokytojams“ lektorius ir treneris.