Santykiai ir Psichologija

 • SEKSUALINIS KUNG FU – KAS TAI IR KAM REIKALINGAS?

  SEKSUALINIS KUNG FU – KAS TAI IR KAM REIKALINGAS?

      Seksualinis Kung Fu – skamba pikantiškai ir sukelia minčių apie intymius kovos menus? Tačiau šį kartą kalbama apie Dao praktikas moterims, skirtas intymiosios ir bendrosios sveikatos puoselėjimui bei dvasiniam tobulėjimui. Per tūkstantmečius pastebėta, kad įvaldžiusios seksualines praktikas moterys sutrumpina bei palengvina menstruacijas, atsikrato PMS, išmoksta patirti skirtingų lygių orgazmą, sukaupia kur kas daugiau […]

  Skaityti toliau »

 • Poros konsultacija – norintiems atkurti darnius santykius ir išsaugoti šeimą

  Poros konsultacija – norintiems atkurti darnius santykius ir išsaugoti šeimą

  Smalsu kodėl vyras nebekreipia dėmesio, nevertina, nebesiskaito, o gal net nebegerbia Jūsų? Kodėl žmona nenori mylėtis su Jumis? Kodėl vyras nesiperša? Kodėl draugė nenori turėti vaikų? Lietuvos statistikai apskaičiavo, kad 40% porų išsiskirs vidutiniškai po 13,2 metų. Kas įvyksta per tą laiką, kai santykių pradžioje kartojamą „neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs“ pakeičia „nekenčiu tavęs ir nebenoriu daugiau […]

  Skaityti toliau »

 • Emocinis intelektas – kam jis? Kaip jį ugdyti?

  Emocinis intelektas – kam jis? Kaip jį ugdyti?

  Emocinis intelektas – tai daug daugiau nei tiesiog gebėjimas įvardinti šiuo momentu išgyvenamą emociją ar empatiškas reagavimas į aplinkinius. Ką jis apima? Kokia iš jo nauda? Kur galima jį pritaikyti? Šie ir kiti klausimai bus aptarti šiame seminare!

  Skaityti toliau »

 •  
 • Emocijos skirtingose pareigose (18 Eur)

  Emocijos skirtingose pareigose (18 Eur)

  Su kokiomis emocijomis dažniausiai susiduriame darbe? Aptarsime, kaip jas galima trumpinti, mažinti negatyvių emocijų žalą savo organizmui ir darbo rezultatams.
  Geros ir pagal situaciją tinkamos emocijos padės mums daugiau džiaugtis gyvenimu ir darbu bei pasiekti geriausių mums svarbių rezultatų. Kurkimės savo emocijas.

  Skaityti toliau »

 • Dygliuotoji moteriškumo pusė. Ar reikia jos vengti? (10 Eur)

  Dygliuotoji moteriškumo pusė. Ar reikia jos vengti? (10 Eur)

  Jei Jūsų kas paklaustų, kokia yra tobula moteris, Tikra Moterų Moteris, ką atsakytumėt? Ar imtumėt vardinti, jog ji – meilės šaltinis, pusiausvyros ir grožio kūrėja, vyro mūza, sėkmės deivė? Visa tai tiesa, bet su viena sąlyga, apie kurią vis dar nepriimta garsiai kalbėti.

  Skaityti toliau »

 • Harmoningų santykių šeimoje kūrimas (10 Eur)

  Harmoningų santykių šeimoje kūrimas (10 Eur)

  Sakoma, kad kai vyras veda, jis tikisi, kad moteris nepasikeis, tačiau ji – pasikeičia. O kai moteris išteka, ji tikisi, kad vyras pasikeis, tačiau jis – nepasikeičia. Mes esame tokie skirtingi, tarsi atstovautume skirtingas gyvybės formas, gyvenančias skirtingose planetose… Tai visgi ar įmanoma sukurti harmoningus santykius šeimoje? Mokyklose, universitetuose mus moko tokių labai svarbių ir […]

  Skaityti toliau »

 •  
 • 5 metodai, kaip susišnekėti su vaiku

  5 metodai, kaip susišnekėti su vaiku

  Seminaras baigėsi. LAUKITE VAIZDO ĮRAŠO.
  Kalbėsime apie tai, kokie tėvų veiksmai neleidžia vaikui jaustis žmogumi. Išduosime kelis paprastus, čia ir dabar, be didelio pasiruošimo ar pasiryžimo įgyvendinamus dalykus, kurie kasdienį buvimą su vaikui pavers truputį jaukesniu ir ramesniu.

  Skaityti toliau »

 • Du požiūriai į moters ir vyro santykius

  Du požiūriai į moters ir vyro santykius

  Vaizdo įrašas jau yra.
  Kalbėsime apie moterų ir vyrų skirtumus – kaip skirtingai jie mąsto, kaip skirtingai bendrauja, kaip nori visiškai skirtingų dalykų. Išklausę seminarą turėsite galimybę į savo partnerį pažvelgti kitaip, galbūt taip, kaip niekada iki šiol nežiūrėjote.

  Skaityti toliau »

 • Brandūs santykiai – misija įmanoma!

  Brandūs santykiai – misija įmanoma!

  Vaizdo įrašas jau yra.
  Šiame seminare, aptarsime, kokie žmonės gali sukurti ir išlaikyti brandžius santykius, į ką ypatingai atkreipti dėmesį norint ilgą laiką džiaugtis puikiu bendravimu su savo antra puse ir būti laimingu.

  Skaityti toliau »

 •  
 • Seminarų ciklas – „Šeimos mozaika“

  Seminarų ciklas – „Šeimos mozaika“

  Šeimos mozaika – tai semnarų ciklas, skirtas tiems, kuriems sarbūs darnūs šeimos santykiai ir tobulėjimas. Seminarų tikslas – praturtinti žinias apie santykius, šeimą bei darnų tarpusavio ryšį.

  Skaityti toliau »

 • bendrauti

  Kokią įtaką galite daryti bendraudami? Patarimai norintiems susikalbėti

  Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti nesusikalbėjimo kartėlį, kai nenaudingai baigėsi ar visai nutrūko derybos, kai nepavyko apginti savo projektinės idėjos… Taigi, kur slypi sėkmingo bendravimo paslaptys? Kiek įtakos galime daryti pokalbyje? Kaip greičiau ir lengviau susikalbėti?

  Skaityti toliau »

 • šeima

  VERSLAS – ŠEIMA: taisyklės, pranašumai, patarimai

  Seminaro metu sužinosite: kuo verslas yra panašus į šeimoje esančias taisykles. Ar pajutai, kad didžiausią naudą gauni tada, kaip visi aplinkui būna laimingi. Ir aptarsime 3 taisykles, 3 pranašumus ir gausite patarimų, kaip vystyti save, savo verslą ir visa tai pritaikyti šeimoje.

  Skaityti toliau »

 •  
 • Moterims apie vyrus

  Moterims apie vyrus

  Ką moterys tiesiog privalo žinoti apie santykius bei savo antrąją pusę.
  Viskas nuosekliai ir suprantamai – „Moterims apie vyrus“

  Skaityti toliau »

 • Emocinio intelekto lavinimas: savo emocijų pažinimas ir kūrimas

  Emocinio intelekto lavinimas: savo emocijų pažinimas ir kūrimas

  Ar kada nors mėginote suprasti, kaip veikia pokyčių baimės mechanizmas? Kada, atrodo, viskas gerai, galima žengti žingsnį, tačiau vis ir vis kyla abejonės ar vis nerimsta vidinis dialogas galvoje, kad gal ne, palauk, rytoj, ar išvis tau to reikia? Kaip elgtis su „reiktų daryti, bet…“ – seniai žinote, ką ir kaip reikia daryti, tačiau kažko trūksta iki pirmo žingsnelio, kurį galėjote žengti dar vakar.

  Skaityti toliau »

 • ENEAGRAMA: „Kas aš?“ – savo bazinio eneatipo paieška

  ENEAGRAMA: „Kas aš?“ – savo bazinio eneatipo paieška

  Savo bazinio tipo pažinimas – pirmas žingsnis geriau suvokti save – pamatyti save tokį, koks esi. Mes išsilaisvinsime iš savo „vidinio kalėjimo“ ir pradėsime keliauti laisvės link tik tada, kai pamatysime ir pripažinsime savo tipo automatinius elgesio ir mąstymo modelius.

  Skaityti toliau »

 •  
 • Kaip motyvuoti vaiką MOKYTIS?

  Kaip motyvuoti vaiką MOKYTIS?

  Mokymosi motyvacijos klausimas yra aktualus didžiąjai daugumai mokyklinukų tėvų. Vienu ar kitu mokymosi periodu, su tam tikru motyvacijos mokytis trūkumu tikriausiai susiduria beveik visi. Tačiau kaip geriausiai padėti vaikui jo mokyklos metais?

  Skaityti toliau »

 • 5 meilės kalbos (17,99 Eur)

  5 meilės kalbos (17,99 Eur)

  O ką jūs darote, kad puoselėtumėte savo santykius?
  Pažinkite santykių dinamiką, tapkite darnios poros dalimi
  ŽIŪRĖKITE JAU DABAR

  Skaityti toliau »

 • Ką daryti, kai pavydas nuodija santykius? (13,9 Eur)

  Ką daryti, kai pavydas nuodija santykius? (13,9 Eur)

  Pavydi – reiškia, kad myli. Toks pavydą pateisinantis stereotipas vis dar populiarus. Vis dėl to, iš tikrųjų pavyde yra daugiau savimeilės, o ne meilės. Pavydas meilę žudo, griauna šeimos, savo ir kito gyvenimą. Seminare bus pateiktos rekomendacijos, kokias geriausias elgesio strategijas taikyti, jei pavydas nuodija Jūsų santykius. Seminaro turinys: – Pavydo reiškinys. Kodėl motulė gamta […]

  Skaityti toliau »

 •  
 • Eneagrama: 9 gyvenimiškos strategijos – 9 bendravimo ir darbo stiliai

  Eneagrama: 9 gyvenimiškos strategijos – 9 bendravimo ir darbo stiliai

  Seminaro garso įrašas: Seminaro rengėjai: Daugybė žmonių pasaulyje naudojasi Eneagrama. Amerikoje Eneagrama studijuojama verslo mokyklose ir universitetuose. Pagaliau ir Lietuvoje jūs galėsite išsamiai susipažinti su Eneagrama (graik. ennea – devyni, grama – figūra) – visame pasaulyje didžiausio pripažinimo sulaukusia asmenybės tipologija bei žmogaus transformacijos modeliu, unikalia senovės sufijų mokymo ir klasikinės psichoanalizės sinteze. Šiandien savo […]

  Skaityti toliau »

 • Tėvai ir vaikai. Tarp įtakos ir tolerancijos (13,9 Eur)

  Tėvai ir vaikai. Tarp įtakos ir tolerancijos (13,9 Eur)

  Jauno vaiko pasaulėžiūra labai skiriasi nuo suaugusiųjų, kas kelia dideles nesusikalbėjimo problemas. Skirtingi lūkesčiai iš abiejų pusių gali kelti konfliktus. Kaip bendrauti su vaiku ir kaip kurti optimalias sąlygas vaikui augti ir tobulėti pozityviai? Būtinos žinios kiekvienam jaunam tėveliui ir ne tik!

  Skaityti toliau »

 • Pagalba vaikui mokytis

  Pagalba vaikui mokytis

  Kiekvienoje šeimoje, atėjus laikui atžalai sėsti į mokyklos suolą, kyla klausimas – kaip bus ruošiamos pamokos?
  Štai čia ir prasideda įvairovė – vieni tėvai neleidžia savo mokinukui be jų nė knygos atsiversti, kiti tėveliai į mokyklą žiūri ramiau – juk yra mokytojas, kuris privalo išmokyti.Abu šie atvejai – kraštutiniai.
  Iš tikro kiekvieno vaiko mokymosi pasaulis yra individualus ir tikisi bei laukia tinkamos mūsų, tėvų ir mokytojų, pagalbos.

  Skaityti toliau »

 •  
 • Žodžių galia – DIDYSIS SEMINARAS (41,99 Eur)

  Žodžių galia – DIDYSIS SEMINARAS (41,99 Eur)

  Didžiausius gyvenime pinigus uždirbantis mūsų talentas yra bendravimas. Vadovų, politikų, lyderių, įtakingų aukšto rango žmonių pagrindinis darbo svertas yra liežuvis ir tai, kaip ir ką jie kalba, lemia jų ir milijonų žmonių gyvenimus. Žodžiais galima daryti įtaką daug greičiau ir efektyviau nei karinėmis pajėgomis, o piktais žodžiais galima pakenkti daug labiau nei ginklu. Žodžiai veikia: užburia, hipnotizuoja, gydo, programuoja protus, lemia likimus.

  Skaityti toliau »

 • Vyrams apie moteris

  Vyrams apie moteris

  PASIRUOŠK ATRADIMŲ SERIJOMS, PO KURIŲ TAVO GYVENIMAS PASIKEIS IŠ KARTO!Suprask, ko nori moterys Sunkiai sekasi susikalbėti su moterimis? Nesusitvarkai su mintimis ir jausmais? Norėtum turėti autoritetą šeimoje? Sprendi galvosūkius? Mokymų tikslas: Papasakoti, koks turėtų būti tikras vyras, kaip jis gali padaryti moterį laiminga ir pats tapti tokiu. Kokios galios būtinos kiekvienam vyrui? Kiekvienas vyras, norėdamas […]

  Skaityti toliau »

 • Kaip kalbėti apie kitus žmones? (17,99 Eur)

  Kaip kalbėti apie kitus žmones? (17,99 Eur)

  Šeimas, komandas, organizacijas, bendruomenę, valstybę ir tautą, žmonių santykius labiausiai griaunanti bendravimo klaidų kategorija, kaip bebūtų keista, yra ne tiesioginiai atviri žeidžiantys žodžiai, bet už akių sakomi ryškiai neigiami ir ryškiai teigiami kitų žmonių vertinimai. Tai sukelia nevaldomas emocines reakcijas, sugedusio telefono efektus su ilgalaikiu užkratu ir paralyžuoja santykius.

  Skaityti toliau »

 •  
 • Internetas ir vaizduotė

  Internetas ir vaizduotė

  Informacijos dienos (ID) – tai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dienos, kurios yra atviros kiekvienam. Šiemet temos sukosi apie internetą ir jo vartotojus. Ar kada susimąstei, kokia beribė yra vaizduotė? Ir koks galingas įrankis yra internetas? O kiek daug yra įmanoma pasiekti internete pasitelkus kūrybiškumą ir vaizduotės jėgą? O gal internetas mūsų vaizduotę kaip tik riboja […]

  Skaityti toliau »

 • Vyrų ir moterų bendravimo ABC

  Vyrų ir moterų bendravimo ABC

  Šio savaitės akcija taikoma seminarui “Vyrų ir moterų bendravimo ABC”.

  Pasinerkite į bendravimo subtilybių pasaulį ir kurkite darnius tarpusavio santykius!

  Šis seminaras skirtas poroms, norinčioms kurti gerą emocinį ryšį šeimoje, susikalbėti su savo gyvenimo partneriu. Ir tai tik maža dalis to, kas jūsų laukia

  Skaityti toliau »

 • Santykiai. Kaip susikalbėti? (13,9 Eur)

  Santykiai. Kaip susikalbėti? (13,9 Eur)

   Seminaro organizatorius Pravėrę porų psichoterapeuto duris klientai dažnai sako: „Nesuprantu – ar aš nusikalbu ar jis/ji, bet kažkuris tikrai nusikalba“, „Jis/ji manęs visiškai negirdi arba net nenori girdėti“. Pabandykite suprasti, kas labiausiai daro įtaką poros nesusikalbėjimui ir jaučiamam nepasitenkinimui. Supraskite, kaip galima to išvengti, išmokite santykius „valdyti“ ir jais mėgautis.  Seminaro turinys: – kodėl partneris keistai reaguoja į mūsų […]

  Skaityti toliau »

 •  
 • Harmoningi santykiai

  Meilės menas arba harmoningi santykiai be streso

  Kodėl vieni žmonės gyvena kartu ilgai ir laimingai, o kiti turi keisti partnerius kas kelis mėnesius? Yra itin svarbu suvokti, kur slypi mūsų klaidos ir, kaip supratus savo antrąją pusę, mes galime kurti laimingą ateitį kartu.

  Skaityti toliau »

 • Kaip tinkamai paruošti vaiką darželiui?

  Kaip tinkamai paruošti vaiką darželiui?

  Seminaro turinys: kuo skiriasi suaugusio ir vaiko adaptacija? kodėl žodinis (pasakojimai, kalbėjimas) vaiko ruošimas darželiui dažnaisiai būna neveiksmingas? pagrindinės vaikų streso priežastys praėjus lankyti darželį: atsiskyrimas nuo mamos ir svetima aplinka; ir vis dėlto: kaip ruošti ir ar reikia ruošti vaiką darželiui? Penki žingsniai. Seminarą veda:  AURIMA DILIENĖ – pediatrė ir vaikų psichiatrė.       […]

  Skaityti toliau »

 • Įtakos mokykla: Top 9 gudrybės

  Įtakos mokykla: Top 9 gudrybės

  Su psichologiniu manipuliavimu susiduriame kasdien. Žinant manipuliavimo ir įtakos darymo gudrybes, galima ne tik efektingai nuo jų apsiginti, bet ir paversti tai nauda sau. Seminaras skirtas organizacijų vadovams, pardavimų vadovams ir vadybininkams, personalo vadovams, skyrių vadovams, verslininkams. Taip pat tiems, kurie nori išvengti žeminančių manipuliavimo pasėkmių bei išmokti vertinti ir pateikti kitiems savo tikslus, nuomones, norus. […]

  Skaityti toliau »

 •  
 • Bendravimo kultūra

  Bendravimo kultūros psichologiniai aspektai

  Komunikacija – kasdieninis, nuolatos vykstantis procesas, tačiau dažnas atsiduria tokioje situacijoje, kuomet gebėjimai bendrauti reikalauja tobulinimo. Šis seminaras skirtas žmonėms, norintiems pagerinti bendravimo kokybę, tampant tokiais pokalbio partneriais, su kuriais kiti nori bendrauti. Seminaro turinys bendravimo kultūra; bendravimo dėsniai, užtikrinantys malonų ir produktyvų nekonfliktinį bendravimą; psichologiškai subrendusio žmogaus elgsenos modelis; psichologinė klausa; kodėl nesąmoningai išprovokuojame konfliktus? […]

  Skaityti toliau »