Gyvi seminarai

 • IGNO STAŠKEVIČIAUS SEMINARAS – “KAIP VERSLE KONKURUOTI, DERĖTIS IR SUSITARTI APGALVOTAI?”

  IGNO STAŠKEVIČIAUS SEMINARAS – “KAIP VERSLE KONKURUOTI, DERĖTIS IR SUSITARTI APGALVOTAI?”

  KAS DAR NORI SUŽINOTI VIENO SĖKMINGIAUSIŲ ŠALIES VERSLININKŲ, MAXIMA BENDRAĮKŪRĖJO IGNO STAŠKEVIČIAUS IŠSKIRTINĘ PATIRTĮ IR ĮŽVALGAS APIE TAI, KAIP SUMAŽINTI IŠLAIDAS IR PADIDINTI PELNĄ? Brangūs vadovai, Joks verslas negalėtų sėkmingai augti ir klestėti be derybų ir bendradarbiavimo. Nauji projektai. Nuolaidos. Darbuotojų atlyginimai. Gamybos terminai. Pirkimo ir pardavimo sutarčių sąlygos… Tenka derėtis kasdien. Ir netyčia suklydus, galima prarasti ne tik […]

  Skaityti toliau »

 • Dviejų dienų vadovo įgūdžių ugdymo stovykla: VADOVO SĖKMĖS ĮPROČIAI IR LYDERYSTĖ

  Dviejų dienų vadovo įgūdžių ugdymo stovykla: VADOVO SĖKMĖS ĮPROČIAI IR LYDERYSTĖ

  Noriu Jus asmeniškai informuoti bei pakviesti į šių metų AMVER programos Vadovų stovyklą, kuri vyks liepos 27-28 dienomis Trakuose.

  Šios stovyklos metu analizuosime savo kaip Vadovo įpročius bei elgseną, išsiaiškinsime kokiam vadovo tipui priklausome, ieškosime kur dingsta mūsų laikas ir kodėl nespėjame atlikti svarbių darbų.

  Norint įvykdyti šį pokytį (siekiant tapti geresniu vadovu), mums būtina pradėti ugdyti tam tikrus būtinus gero vadovo įgūdžius ir įpročius.
  Ar Jūs žinote, kokius įgūdžius jau turite ir ties kuriais reiktų dar pasistengti? Ar žinote, kaip tuos įpročius pradėti taikyti jau dabar?

  Skaityti toliau »