Emocijos skirtingose pareigose (18 Eur)


 

Su kokiomis emocijomis dažniausiai susiduriame darbe?
Kiek iš mūsų pirmadienį šoka iš lovos su azartu prasidedančiai dienai?
Kiek kartų per savaitę (dieną?) susiduriame su susierzinimu, nerimu, pykčiu, nusivylimu?
Kiek laiko trunka šios emocijos?
Ar namo jų neparsinešame?
Aptarsime, kaip jas galima trumpinti, mažinti negatyvių emocijų žalą savo organizmui ir darbo rezultatams.

Skirtingiems darbams reikalingos skirtingos emocijos – per daug entuziazmo trukdys susitelkti ties svarbiausiais klausimais, ramybė ir pasitenkinimas neleis sugeneruoti naujų idėjų, o be sveiko pykčio nenorėsime susigrumti su iššūkiais. Savo bei komandos emocijas reikia planuoti ir kurti priklausomai nuo to, ką ruošiamės daryti. Kaip skirtingai veiklai pasirenkame tinkamus drabužius ar reikiamą programėlę telefone, taip pat reikėtų elgtis ir su emocijomis.

Kaip kurti susidomėjimą sau ir kolegoms, pasididžiavimą, įkvėpimą ir kitas emocijas, kurių reikia teigiamam požiūriui į pokyčius, norui ieškoti naujų galimybių, siekti meistriškumo ar kitų tikslų? Emocijos mums pavaldžios – pasiūlysiu būdus, kaip šias emocijas galime kurtis bent jau tam laikui, kai jų reikia.

Geros ir pagal situaciją tinkamos emocijos padės mums daugiau džiaugtis gyvenimu, darbu ir pasiekti geriausių mums svarbių rezultatų. Kurkimės savo emocijas!

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

31 min.
KainaSEMINARO
KAINA

18 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2

Seminarą veda:

gaidamavicius

VYTAUTAS GAIDAMAVIČIUS – virš 15 metų vadovavimo ir 10 metų mokymo bei konsultavimo patirtį turintis harmoningos asmenybės treneris, stažavęsis ir kėlęs kompetenciją JAV, Skandinavijos šalyse ir kitur. Praktikuoja įvairias Rytų kultūrų meditacijas, koncentracijas bei kitas technikas, taiko šiuos principus savo gyvenime ir versle.
Gilinasi į naujausias Vakarų verslo ir asmeninio tobulėjimo teorijas ir tendencijas bei Rytų filosofijos praktinio taikymo principus. Tai naudoja verslo valdyme bei padeda klientams siekti harmoningų rezultatų versle ir gyvenime.
Ekspertas, besigilinantis ir konsultuojantis efektyvumo didinimo klausimais, ieškantis, kaip šalinti trukdžius, lemiančius, kad klientai neišnaudoja visų turimų verslumo galimybių ir galių. Verslo kūrimui ir valdymui taiko ne tik klasikinius ir visų žinomus verslo valdymo būdus, bet vadovaujasi išskirtiniais metodais, kurių išmokti padeda ir savo klientams.
Žinomas kaip sertifikuotas Brian Tracy treneris Lietuvoje bei projekto „Kitas Variantas mokytojams“ lektorius ir treneris.