Dviejų dienų vadovo įgūdžių ugdymo stovykla: VADOVO SĖKMĖS ĮPROČIAI IR LYDERYSTĖ


Pripažinkime nemalonią tiesą – dauguma verslininkų (verslo savininkų ir vadovų) žino ar bent jau nujaučia, ką reikia daryti tobulinant savo verslą, BET VIS TIEK TO NEDARO.

Kiekvienas verslininkas (verslo savininkas ir vadovas) per savo gyvenimą yra girdėjęs daug patarimų, kurie yra puikūs, įžvalgūs, neginčytinai teisingi ir tokie nuobooooooooooooooodūs ir erzinantys.

Keletas tokių patarimų:

– Laikykis tvarkos;
– Į problemas žvelk kaip į galimybes;
– Nustatyk tikslus ir sek savo progresą tikslų atžvilgiu
– Būk proaktyvus
– Įtrauk komandą, motyvuok darbuotojus
– Būk lyderis, ne vadovas
– Ir t.t…..

Nebekentėkite ir padėkite patys sau. Ženkite pirmąjį žingsnį!

Seminarą veda:

NERIUS JASINAVIČIUS – Nerius J. per savo ilgesnę nei 15 metų darbo patirtį įgavo įvairiapusę konsultacinę ir praktinę patirtį skirtinguose verslo sektoriuose. Jo vedamuose mokymuose ir seminaruose dalyvavo daugelis žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, jis nuolat kviečiamas skaityti savo pranešimus verslo renginiuose. Nerius Jasinavičius yra baigęs Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto buhalterinės apskaitos ir audito specialybę (bakalauro ir magistro studijos). Vėliau tobulinosi Edinburgo universiteto verslo mokykloje, kur yra gavęs Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį. Sertifikuotas Apribojimų teorijos ekspertas. Nerius specializuojasi TOC bei LEAN metodikų taikyme įmonės valdyme, tokiose srityse kaip: gamyba, projektinė aplinka, prekyba, pardavimų valdymas, įmonių strategijos bei taktikos kūrimas.