Šiuolaikiniai (psichologiniai) darbuotojų motyvavimo instrumentai: mes kitokie!?


Vadovavimas ir motyvavimas XXI-jame amžiuje – tai nuolatinis laviravimas tarp to, ko reikia verslui, ir to, ko reikia darbuotojui – žmogui.

Kiekvieno darbdavio siekis – energingi ir atsidavę darbuotojai degančiomis akimis. O ką daryti su tais jaunais darbuotojais, kurie „nori vien tik linksmintis“ ir apskritai „neturi jokios atsakomybės“. Arba su tais, kuriems jau „tik ramiai iki pensijos išgyventi“? Kaip motyvuoti šiuos žmones dirbti?

Norėdami geriau suprasti, kas svarbu vienos ar kitos kartos atstovui, turime suvokti ir platesnį kontekstą, kuriame jis užaugo. Šiuose mokymuose kalbėsime apie tai, kodėl skirtingų kartų atstovai yra tokie nevienodi, ar tikrai technologijos keičia žmogų, vyresnieji yra superatsakingi, o šiuolaikiniam jaunimui niekas neįdomu. Dalinsimės teorinėmis ir praktinėmis įžvalgomis apie tai, kaip sustiprinti ilgalaikę skirtingų kartų darbuotojų motyvaciją.

Šie mokymai yra antroji ciklo „Šiuolaikiniai darbuotojų motyvavimo instrumentai“ dalis. Pirmoje dalyje – apie naujausius neuromokslo atradimus darbuotojų motyvavimo srityje. Trečioji šio ciklo mokymų dalis yra apie organizacijos aplinką ir kultūros elementus – kaip sukurti organizacijos kultūrą, kurioje visi darbuotojai jaustųsi motyvuoti ir entuziastingi.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

52 min.
KainaSEMINARO
KAINA

9,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

fitin_logotipas_lt-1

Seminarą veda:
klimasauskiene

Rūta Klimašauskienė – personalo valdymo konsultantė, koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. FITIN mokymų grupės vadovė. Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organizacinės ir gupių terapijos.

Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ir kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Padeda komandoms darniai dirbti siekiant bendro tikslo ir efektyviai išnaudoti kiekvieno komandos nario geriausias savybes. Daugiau, nei 10 metų praktinius, patirtinius mokymus darbuotojų motyvavimo, vadovavimo, emocinio intelekto lavinimo, darnaus komandos darbo, darbuotojų ugdymo, komunikavimo, efektyvaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, savęs pažinimo, organizacinio kūrybingumo temomis.