Seminarų rinkinys – „Šiuolaikiniai (psichologiniai) darbuotojų motyvavimo instrumentai“


Darbuotojų motyvavimas yra itin svarbus siekiant užtikrinti įmonės produktyvumą, išlaikyti gerus specialistus, kurti teigiamą organizacijos klimatą. Kuomet kalbame apie motyvaciją dirbti, kalbame apie gausą veiksnių, skatinančių darbuotis.

Yra keletas bendrųjų principų, kuriuos suvokdamas, vadovas gali aiškiau matyti, kas skatina vienokį ar kitokį darbuotojų elgesį ir ką daryti, kad darbuotojo elgesys keistųsi norima linkme.

Tai visų seminarų paketas apie tai, kaip reikia motyvuoti darbuotojus „Šiuolaikiniai (psichologiniai) darbuotojų motyvavimo instrumentai“

Seminarų rinkinį sudaro 3 dalys.

Daugiau informacijos apie kiekvieną seminarą galite rasti šiuose įrašuose:

 

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

2 val. 13 min.
KainaSEMINARO
KAINA

24,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Seminarą veda:
klimasauskiene

Rūta Klimašauskienė – personalo valdymo konsultantė, koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. FITIN mokymų grupės vadovė. Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organizacinės ir gupių terapijos.

Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ir kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Padeda komandoms darniai dirbti siekiant bendro tikslo ir efektyviai išnaudoti kiekvieno komandos nario geriausias savybes. Daugiau, nei 10 metų praktinius, patirtinius mokymus darbuotojų motyvavimo, vadovavimo, emocinio intelekto lavinimo, darnaus komandos darbo, darbuotojų ugdymo, komunikavimo, efektyvaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, savęs pažinimo, organizacinio kūrybingumo temomis.