Darbas komandoje (17,99 Eur)


Žmogus iš prigimties yra visuomeniškas – tai reiškia, kad jis lengviau gali pasiekti savo tikslus dirbdamas grupėse, komandose. Kiekvienas žmogus nori pasiekti savo tikslus, nori kad jo komanda dirbtų sėkmingai. Komandinio darbo svarba yra pagrįsta tam tikrais pagrindiniais faktais: narių komunikacija, vadovavimu, įsipareigojimu bei atsakomybe, be to, labai svarbu, kad kiekvienas narys prisideda ir jaučia, kad kiti nariai taip pat prisideda.

Akivaizdu, kad sėkmingam darbui komanda turi turėti aiškius tikslus, ir siekiant jų darnos dirbti kartu. Motyvacija komandiniam darbui – visų narių dalyvavimas kuriant strategiją. Kiekvienas narys suvokia – jų indėlis yra būtinas ir reikalingas. Šis seminaras padės suprasti, jog svarbus yra kiekvienas organizacijos narys. Kiekvienas komandos narys turi stengtis būti geresnis „žaidėjas“ ir taip sustiprinti visą komandą.

Seminaro turinys

  • Kas yra komanda?
  • Kokios yra komandos nario savybės?
  • Kuo skiriasi eilinis kolega nuo Komandos žaidėjo?
  • Kokia nauda būti komandos nariu?
  • 7 žingsniai siekiant sėkmingai dirbti komandoje.
  • Kaip tapti efektyviu komandos nariu?
TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 38 min.
KainaSEMINARO
KAINA

17,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2sparkĮdomu! Peržiūrėję šį seminarą turite galimybę gauti žinias patvirtinantį sertifikatą. Viskas labai paprasta – išsprendžiate testą, surenkate 80 % ar daugiau ir gaunate sertifikatą. Susipažinti su taisyklėmis galite čia
Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

+ DOVANA!
CARLOS BREBBIA – „Lyderystė ir komandinis darbas“

Seminarą veda:

brebbia

CARLOS BREBBIA – turi daugiau negu 18 metų tarptautinę patirtį komandos vystymo ir lyderystės ugdymų srityse. Carlos Brebbia yra organizavęs virš pusės tūkstančių komandos vystymo ir veiklos organizavimo projektų ne tik įvairiose Lietuvos vietose, bet ir Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Slovakijoje, Irane, Anglijoje, Portugalijoje, Belgijoje, Olandijoje, Argentinoje ir Čilėje. Lektorius labai daug dėmesio skiria seminarų pasiruošimui, pritaikant mokymų programą pagal klientų poreikius. Nuolat kuria scenarijus ir naujus komandinius pratimus tam, kad seminarų metu kiekvienas dalyvis pajustų savo indelio į komandinio darbo rezultatus svarbą.