Ką daryti, kai pavydas nuodija santykius? (13,9 Eur)

Pavydi – reiškia, kad myli. Toks pavydą pateisinantis stereotipas vis dar populiarus. Vis dėl to, iš tikrųjų pavyde yra daugiau savimeilės, o ne meilės. Pavydas meilę žudo, griauna šeimos, savo ir kito gyvenimą. Seminare bus pateiktos rekomendacijos, kokias geriausias elgesio strategijas taikyti, jei pavydas nuodija Jūsų santykius.

Seminaro turinys:

– Pavydo reiškinys. Kodėl motulė gamta mus apdovanojo pavydu?
– Pavydo reikšmė rūšies evoliucionavimui. Pavydo atsiradimo priežastys.
– Iš ko sudarytas pavydo „kokteilis“ (baimė, nepasitikėjimas, nuosavybės jausmas ir pan.)?
– Kodėl vieni yra pavydūs, o kiti nelabai? – Kada pavydas yra norma? Kada jis tampa patologija?
– Kaip elgtis su pavydžiu žmogumi? – Ką daryti, jei jaučiuosi pavydo smaugiamas?
– Praktinės rekomendacijos pavydo valdymui.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 11 min.
KainaSEMINARO
KAINA

13,9 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

3 MĖNESIUS

mygtukas 2

Paslaugų užsisakymo taisyklės

(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

Apie lektorių: 


belteJURIS BELTE 
– konsultavimo patirtis nuo 1997 m. („Lokada”); – verslo vadybos bei psichologijos išsilavinimas, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vadovavimo ir pardavimo patirtis tarptautinėse kompanijose 12 metų – „Stanley slenkančios sistemos” – atstovybės vadovas, „Stora Enso Packaging” – marketingo vadovas; – nuo 2002 m. Medicinos Verslo Akademijos įkūrėjas ir vadovas. Šiuo metu veda mokymus bei konsultuoja pardavimo pajėgų treniravimo, valdymo klausimais; – atliko mokymus ir pardavimo pajėgų treniravimą kompanijoms: „Omnitel”, „Finasta”, „Nabukas”, „Abbott”, „NaturProdukt Vilnius”, „Nycomed”, „Ipsen”, „Sandoz”, „Corpus Medica”, „Walmark” ir kt. Nuolat dėsto Medicinos atstovų mokykloje.