Apie mus

WEBseminarai.lt – edukacinio pobūdžio vaizdo seminarų platforma, skirta kiekvienam, kuris siekia tobulėti ir yra žingeidus. Veikiame ir kaip pagalbinis įrankis verslui, kai reikia apmokyti darbuotojus. Šiuo metu talpiname virš 700 valandų vaizdinio nemokamo turinio. Kiekis vis auga!

Mūsų tikslas – ugdyti savimi pasitikintį, verslų ir socialiai atsakingą žmogų.

Kodėl verta žiūrėti tiesiogines mokymų transliacijas internetu?

camera
IŠLAIDŲ TAUPYMAS. Nereikia nuomoti salių, užsakinėti kavos ir apmokėti kuro sąnaudų.

 

camera
LAIKO TAUPYMAS. Žiūrovas gali stebėti mokymus nepalikęs savo darbo vietos ar namų, o transliacijai pasibaigus ir toliau grįžti prie įprastos veiklos.

camera
DRĄSŪS ŽIŪROVŲ KLAUSIMAI. Dažna žmonių problema – viešas kalbėjimas, todėl neretai klausydamiesi lektoriaus, bijome užduoti klausimą, kai salėje pilna žmonių. Stebint tiesioginę transliaciją, kiekvienas žiūrovas gali užduoti klausimą lektoriui raštu, prie transliacijos lango esančiame pokalbių kambaryje. Lektorius, pamatęs klausimą, atsakys žodžiu.

camera
LENGVA PASIKARTOTI. Yra žinoma, kad seminaro metu įgytos žinios ir motyvacija jas taikyti pomokymų vidutiniškai išlieka apie 2-3 savaites. O ką daryti toliau? Kiekviena tiesioginė transliacija yra įrašoma, todėl įrašą galima peržiūrėti vėl ir vėl, tokiu būdu vis pasikartojant mokymų informaciją.

Kodėl verta lankytis WEBseminarai.lt puslapyje?

camera
VISO PASAULIO LIETUVIAMS. WEBseminarai.lt šeima jungia lietuvius skirtingose pasaulio valstybėse, todėl kad ir kur bebūtumete, turėsite galimybę stebėti vaizdo transliacijas internetu.

camera
VISIEMS ĮRENGINIAMS. Seminarų įrašus ir transliacijas galima žiūrėti per įvairius įrenginius: kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Pasirinkite sau patogiausią!

Patyrusi ir profesionali WEBseminarai.lt komanda teikia šias paslaugas:

camera
Viešos bei uždaros seminarų ir renginių vaizdo transliacijos internetu.

 

tribune
Įvairių veiklų ir idėjų unikalus pristatymas tiesioginio eterio metu.

 

book
Nuotoliniai mokymai bei informacijos sklaida, pasiekianti Jūsų tikslinę auditoriją.