Vyrų ir moterų bendravimo ABC


vyrų ir moterų abc

Lektorius Tomas Girdzijauskas atskleis šeimos laimės paslaptis, kurias surinko naudodamas slaptus senųjų civilizacijų – Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt. – šaltinius.
Seminare, pažvelgę į save iš šalies, Jūs pamatysite lemtingas klaidas, kurias darote bendraudami. Suprasite, ką reikia žinoti vienam apie kitą, kad būtumėte laimingi kartu.

Seminaras skirtas poroms, norinčioms palaikyti darnius tarpusavio santykius, kurti gerą emocinį ir psichologinį klimatą šeimoje, geriau pažinti partnerį ir vaikus, išmokti sėkmingai įveikti konfliktines situacijas. Taip pat žmonėms, norintiems atpažinti savo antrąją pusę.

Seminaro tikslas:

Padėti šeimai išlikti darnia, stiprinant ryšius tarp šeimos narių. Patarti, kaip klausytis ir būti išgirstam savo partnerio. Pamėginti pažvelgti į save iš šalies ir pagelbėti ištaisyti klaidas, kurias vyrai ir moterys daro bendraudami su savo partneriu.

TrukmėSEMINARO
TRUKMĖ

1 val. 13 min.
KainaSEMINARO
KAINA

9,99 Eur
Galiojimas SEMINARĄ
GALĖSITE ŽIŪRĖTI

7 DIENAS

mygtukas 2

Paslaugų užsisakymo taisyklės
(Nusipirkus seminarą 5 min. laikotarpyje gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis. Jeigu laiškas neateis, patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutėje)

Seminarą veda:

girdzijauskas

TOMAS GIRDZIJAUSKAS – populiariausias tarp lankytojų, abejingų nepaliekantis ir gyvenimus keičiantis į teisingą pusę.

    • lektorius eruditas, gebantis itin senas, gilias ir sudėtingas žinias perkelti į modernų gyvenimą, perpasakoti amžinas tiesas mums suprantamu būdu.
    • sukauptos lektoriaus žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose Tomas plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą;
    • sugebėjimas surasti ir atpažinti kokybiškų žinių grynuolius, koncentruotas informacijos oazes, greitai analizuoti ir sintezuoti žinias bei jas tikslingai perteikti aiškia, suprantama kalba – akivaizdžiai pati stipriausia Tomo saviraiškos sritis bei pašaukimas. Išmintis ir entuziazmas jo žodžiuose įkvepia, priverčia giliai susimąstyti ir keičia žmonių gyvenimus.